Joanna – henna do brwi i rzęs

henna

Niektóre kobiety nakładają hennę na brwi i rzęsy tylko latem. Domowy zabieg przyciemniania brwi i rzęs przeprowadzimy skutecznie używając nowej henny Joanna. Niepotrzebne będzie codzienne malowanie rzęs tuszem i używanie kredki do brwi.

Henna w kremie do brwi i rzęs Laboratorium Kosmetycznego Joanna barwi w delikatny sposób, zapewniając długotrwały kolor oraz uwydatniając gęstość i długość rzęs. Podkreśla wyrazistość oprawy oczu i nadaje brwiom wymarzony kształt. Przyda się paniom, których natura nie obdarzyła dobrze zarysowanymi brwiami, oraz tym, które chcą dodać spojrzeniu wyrazu. Zatuszuje siwe włoski oraz wszelkie ubytki, wyrówna i ujednolici koloryt oraz pomoże wymodelować ich kształt.

Formuła została wzbogacona w odżywczy olejek rycynowy, który wzmacnia włoski i zapobiega ich wypadaniu. Już po pięciu minutach od nałożenia henny włoski są przyciemnione; jeżeli zaczekamy dziesięć minut – uzyskamy ciemniejszy kolor.

Dostępne są dwa rodzaje henny: czarna – polecana dla kobiet o czarnych i ciemnobrązowych włosach oraz brązowa – dla kobiet o włosach brązowych i ciemny blond.

Opakowanie zawiera: krem koloryzujący – tubka 15 ml, aktywator – buteleczka 15 ml, szpatułkę z aplikatorem.

Cena: ok. 7,40 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany