„Jeloł! Pisz&Love” – Lipton

lipton

Klasycznego wariantu herbaty Lipton Yellow Label nikomu nie trzeba przedstawiać. Znają go wszyscy. Jednak dzięki akcji „Jeloł! Pisz&Love” z pewnością grono entuzjastów wyjątkowego smaku i aromatu herbaty Lipton stanie się jeszcze większe.

Tygodniowo przeciętny Polak wypija ok. 17 filiżanek herbaty, głównie czarnej. Filiżanka tego napoju towarzyszy nam przez cały dzień. Wiele osób już od rana lubi delektować się jej smakiem. Po kubek herbaty sięgamy w pracy, gdy chcemy znaleźć chwilę dla siebie, uprzyjemnia nam popołudnia spędzane w gronie rodziny i przyjaciół, niejednokrotnie towarzyszy nam podczas długich chwil spędzanych na relaksującej lekturze. Gorąca – rozgrzewa – serwowana na zimno – doskonale chłodzi w upalne, letnie dni. Niezależnie od tego jak podana smakuje wyjątkowo i  uprzyjemnia każdą chwilę.

Lipton Yellow Label – Twoja herbata – Twoje hasło!

Akcja pod hasłem Jeloł! Pisz&Love to konkurs dla osób pełnych pozytywnej energii, które pragną zarażać optymizmem i wprawiać innych w dobry nastrój. Aby wziąć udział w akcji wystarczy wejść na stronę www.piszandlove.pl i dać się ponieść swojej kreatywności. Zasady są proste i przejrzyste. Wystarczy stworzyć krótkie, radosne i optymistyczne hasło, które wywoła uśmiech. Hasło, które pozwoli dzielić się radością i cieszyć się życiem. Warto postawić na fantazję, dobry humor, grę słów, skojarzenia i  innowacyjność. Hasło powinno się składać z nie więcej niż 60 znaków. Tyle bowiem można umieścić na zawieszce klasycznego Lipton Yellow Label. Jest o co walczyć, bo 100 zwycięskich haseł pojawi się na zawieszkach limitowanej edycji herbaty Lipton Yellow Label. Dodatkowo 10 najlepszych haseł znajdzie się na banerach kampanii na stronach internetowych. W charakterze nagród będą też vouchery do Katalogu Marzeń oraz wyjątkowe termiczne kubki Lipton, dzięki którym można delektować się smakiem herbaty w każdej chwili – podczas spaceru, pikniku, wypadu na miasto czy długiej podróży. Warunki konkursu oraz regulamin dostępne na stronie www.piszandlove.pl.

Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca, a zebrało się ich już ponad 3536. Dobra zabawa
dla wszystkich uczestników i satysfakcja dla zwycięzców gwarantowane!

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany