Jedwabiste musy pod prysznic NIVEA

musy pod prysznicA gdyby tak nasza skóra mogła pachnieć latem, a jednocześnie stać się jedwabiście miękka i delikatna w dotyku? Jest to możliwe. Musy pod prysznic NIVEA Care&Shower Silk mousse posiadają ekstrakt z jedwabiu.

Musy pod prysznic to piankowa pielęgnacja, którą pokochały Polki

Dwa limitowane produkty – NIVEA Care&Shower Silk mousse Rabarbar i Malina oraz NIVEA Care&Shower Silk mousse Cytryna i Moringa to rozszerzenie linii bestsellerowych musów pod prysznic NIVEA. Znajdują się w niej obficie pielęgnujący mus Creme Care, wykwintnie kwiatowy Creme Smooth oraz orzeźwiająco lekki Creme Soft.

Letnie zapachy i jedwabista pielęgnacja prosto z natury

Nowe, wyjątkowo pachnące musy powstały w oparciu o pielęgnujące ekstrakty z jedwabiu, a także wyjątkowe składniki zapachowe uzyskane z rabarbaru i malin, oraz cytryn i moringi. Zastosowanie ekstraktu z jedwabiu to krok w stronę wyjątkowo aksamitnej skóry, wygładzającej pielęgnacji i długotrwałego nawilżenia skóry, wyczuwalnego nawet długo po umyciu! Innowacyjna formuła pianki, która posiada przyjemnie lekką i miękką teksturę, niosącą wyjątkowe, pachnące latem zapachy i delikatne składniki oczyszczające skórę, pozwala na chwilę przyjemnego relaksu pod prysznicem.

INNE: Co Polki robią pod prysznicem

Pęcherzyki powietrza zawarte w piankowej formule dostarczają skórze substancji pielęgnujących pochodzących z jedwabiu i wyciągów roślinnych. Konsystencja lekkiego musu sprawia, że to pierwszy tak wydajny produkt pod prysznic, którego wystarcza na aż 2 razy dłużej niż tradycyjnego żelu pod prysznic.

Musy pod prysznic – który zapach wybierzesz?

Limitowana edycja NIVEA Care&Shower Silk mousse to dwa wyjątkowe zapachy przywodzące na myśl pełnię lata. Przetestuj oba i wybierz swój ulubiony!

Cena: 13,99 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany