Japońskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy YOSKINE GLASS LOOK

Japońskie kosmetyki do pielęgnacji twarzyJapońskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy to kusząca propozycja dla kobiet. Glass Skin – efekt „szklanej skóry” – to azjatycki trend w pielęgnacji, który eksponuje piękno rozświetlonej, idealnie nawilżonej i wygładzonej cery. Świetlista, gładka skóra, bez niedoskonałości i przebarwień to według Azjatek ideał.

Japońskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy – działanie

Nowa linia YOSKINE GLASS LOOK to połączenie nowoczesnych metod rozprasowania zmarszczek, subtelne rozjaśnienie i gra światłem na powierzchni skóry.

To rozświetlająco-odmładzająca linia kosmetyków stworzonych, by uzyskać na skórze nieskazitelny EFEKT TAFLI LUSTRA. W serii znajduje się: rozświetlający krem na zmarszczki mimiczne na dzień; regenerujący krem na zmarszczki mimiczne na noc; rozświetlający krem pod oczy, na powieki i w okolice ust; serum-baza liftingująca z ultra efektem „lustrzanej skóry” oraz intensywnie rozświetlający hydrator w kroplach.

Głównym składnikiem całej gamy jest japoński owoc Satsuma, który jest określany jako sekret azjatyckiego odmładzania. Biowyciąg z owocu Satsuma rewelacyjnie niweluje plamy i przebarwienia, rozjaśnia skórę oraz czyni ją promiennie gładką i wypoczętą.

YOSKINE GLASS LOOK to unikalna linia kosmetyków stworzona na wzór japońskich receptur mochi-mochi, dzięki którym Japonki uzyskują pięknie rozświetloną i idealnie wygładzoną cerę.

Ceny: od 129 zł do 149 zł

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany