Jak wzmocnić orgazm pochwowy

 

orgazm pochwowy

Sposoby są proste, chociaż łatwo można je pominąć, jeśli mamy już sprawdzony rytuał kochania. Ale może warto spróbować czegoś innego, aby doznać innych przyjemności.

Ostatnie badania opublikowane w Journal of Sexual Medicine wykazały, że głęboka stymulacja pochwy może prowadzić do częstszych orgazmów pochwowych.

Naukowcy twierdzą, że kobiety, które doświadczyły więcej orgazmów pochwowych, w okresie wczesnych doświadczeń erotycznych, stymulowały sobie pochwę masturbując się. Autorzy badania uważają, że może to wynikać z większej wrażliwości dotykowej.

Oto kilka możliwości, aby pomóc Ci osiągnąć orgazm pochwowy:

Poznaj siebie. Prawdopodobnie wiesz gdzie leży punkt G (wewnątrz przedniej części pochwy). Okazuje się jednak, że orgazmy pochwowe nie muszą pochodzić wyłącznie z tego miejsca. “Niektóre kobiety uważają, że inne obszary ich pochwy są jeszcze bardziej wrażliwsze na dotyk”, mówi dr Hertlein, jeden z naukowców. Po dotykaj więc swoją pochwę i sprawdź, które u ciebie miejsce jest najwrażliwsze.

Zadbaj o nawilżenie. “Starzenie się powoduje, że ściany pochwy są cienkie, co może sprawić, że głęboka penetracja będzie bolesna”, mówi Hertlein. Aby uniknąć nieprzyjemnych doznań, użyj obficie lubrykantu (dowiedz się, których preparatów powinnaś szukać, a których należy unikać).

Wypróbuj nową pozycję. “Pozycja kobieta na górze” pozwala kontrolować głębokość penetracji, wyjaśnia Hertlein. Albo, po prostu spowolnij tempo penetracji, aby partner świadomie szukał najlepszych dla ciebie miejsc.

Ćwicz mięśnie Kegla. Na pewno słyszałaś o tych mięśniach dna miednicy. Trzeba je napinać i rozluźniać.  Najlepiej kilka razy w tygodniu. Jak będą mocne, zwiększysz siłę orgazmu. Możesz ćwiczyć siedząc, leżąc, a nawet wtedy gdy robisz siusiu.

Unieś biodra. Umieszczenie poduszki lub dwóch jaśków pod biodra pozwala na jeszcze głębszą penetrację podczas stosunku.

źródło: www.prevention.com

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany