Jak się pozbyć rozstępów – wypróbuj Nivelazione

jak sie pozbyc rozstepowJak się pozbyć rozstępów – to pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Okazuje się, że połączona siła kwasu migdałowego, aktywatora modelowania sylwetki oraz Hydroxyprolisilane CN to skuteczne rozwiązanie problemu rozstępów. Kwasowy reduktor Nivelazine to propozycja, która zmniejszy widoczność istniejących rozstępów. Jednocześnie zapobiegnie powstawaniu nowych, a dodatkowo wygładzi skórę przywracając ciału atrakcyjny wygląd.

Nadmierne rozciąganie skóry spowodowane skokami wagi, szybkim rośnięciem, ciążą lub podnoszeniem ciężarów może skutkować pojawieniem się na skórze rozstępów. Dzieje się tak w skutek uszkodzenia włókien kolagenowych. W odpowiedzi na pęknięcia jej struktury skóra produkuje w danym miejscu nadmierną ilość kolagenu dla uzupełnienia jego pęknięć przez co powstają widoczne ślady. Innym istotnym czynnikiem ich występowania są hormony produkowane w nadmiernej ilości przez nasz organizm. Ich nadmierna ilość może powodować bowiem problemy z włóknami kolagenowymi i elastyną. Co zatem zrobić gdy rozstępy pojawiły się na naszym ciele? Zastosować kurację Nivelazione!

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Sposoby na cellulit – jak sobie z nim poradzić

Cellulit – można z tej walki wyjść zwycięsko

Kwasowy reduktor to sposób na to jak się pozbyć rozstępów

Dzięki sile innowacyjnych składników aktywnych bogata formuła kosmetyku precyzyjnie dociera w miejsca problematyczne działając równocześnie na trzech poziomach. Na pierwszym z nich następuje redukcja rozstępów. Kosmetyk zmniejsza widoczność istniejących rozstępów i zapobiega powstawaniu nowych. Na drugim poziomie następuje modelowanie ciała poprzez widocznie ujędrnianie i poprawę sprężystość skóry.

Dodatkowo reduktor skutecznie wygładza ciało nawilżając naskórek, korygując wszelkie niedoskonałości oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Za skuteczność jego działania odpowiada kwas migdałowy, który rozjaśnia blizny i przebarwienia oraz wygładza skórę. Jego działanie wspiera  Hydroxyprolisilane CN, który zmniejsza widoczność rozstępów. Składu dopełnia aktywator modelowania sylwetki, który wyszczupla oraz skutecznie wspomaga redukcję cellulitu, przywracając ciału atrakcyjny wygląd.

Cena: 19,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany