Jak rozbudzić namiętność? Pomoże ci w tym tradycyjna medycyna chińska

namiętność

Czy czujesz presję, aby urozmaicić swoje życie seksualne, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie rodem z chińskiej medycyny. Wypróbuj niektóre z tych technik. Mogą pomóc rozbudzić namiętność w twojej sypialni.

1. Element ognia
W medycynie chińskiej, element ognia to serce i miłość. A serce otwiera się do języka – dlatego tak ważne są długie, namiętne pocałunki oraz to co wypowiadamy do kochanej osoby. Czułe słowa mogą pomóc otworzyć się partnerowi nie tylko werbalnie ale i fizycznie. Jeśli masz ochotę to po prostu rozmawiaj i całuj swojego partnera, to wszystko działa!

Kolorem elementu ognia jest czerwony. Według Feng Shui, użycie tej barwy to świetny sposób, aby pobudzić namiętność. Warto więc stworzyć nastrój i atmosferę (oznaczający przejście z trybu jestem w tryb kocham) poprzez zapalenie czerwonych świec, włożenie do wazonu świeżych kwiatów (oczywiście czerwonych), a także noszenie czerwonej bielizny u kobiet. On będzie zachwycony.

2. Element ziemi
Energia ziemi przejawia się w naszych mięśniach. W sypialni działa doskonale masaż, który pomaga nawiązać bliskość z partnerem. Nie musisz być profesjonalnym masażystą. Użyj trochę olejku kokosowego, rozsmaruj go delikatnie na ciele i zacznij masaż od lędźwi, następnie powoli posuwaj się w kierunku szyi. Spróbuj masować też pośladki partnera. Nie zastanawiaj się czy robisz to profesjonalnie. Znajdźcie wspólny rytm. Poczujesz jego ciało, na pewno! Spróbuj również czekoladowej uczty – jest ona doskonałym afrodyzjakiem.

3. Element metalu
Ten element jest związany z płucami. Jako sposób łączenia się ze swoim partnerem, spróbujcie zrobić ćwiczenia oddechowe. Usiądź naprzeciwko swojego partnera i oddychaj w takim samym tempie jak on. Choć może to wydawać się głupie, naprawdę działa.
Innym sposobem, aby obudzić zmysły i zwiększyć pożądanie, jest użycie olejku różanego lub jaśminowego w sypialni. Możesz posmarować nimi swoje ciało, albo zapalić świece o takim zapachu.

4. Element wody
Według medycyny chińskiej, element wody jest związany z płodnością. Na cześć tego elementu, weź kąpiel lub prysznic i to najlepiej razem. Stwórz w łazience nastrój przy świecach lub słabym oświetleniu.
Element wody jest najgłębszym aspektem naszego istnienia i pomaga nam połączyć się z naszym wrodzonym pragnieniem, aby stworzyć życie.

źródło: www.mindbodygreen.com

 

Ocen: 1
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany