Intimelle – kosmetyki do higieny intymnej

higiena-intymna

Kosmetyki do higieny intymnej są już niezastopiąne w codziennej pielęgnacji. Na rynku pojawiła się nowa odsłona płynów do higieny intymnej Intimelle, o zmienionej recepturze z dodatkiem delikatnych składników myjących. Nowością są nawilżane chusteczki do higieny okolic intymnych z rumiankiem. Wszystkie produkty są dostępne wyłącznie w Drogeriach Natura.

Odświeżona linia płynów do higieny intymnej o delikatnej formule wzbogaconej o kwas mlekowy, który utrzymuje odpowiednie pH okolic intymnych. Składnik ten wpływa także na zachowanie prawidłowej mikroflory, co zabezpiecza przed rozwojem szkodliwych drobnoustrojów. W serii znajdują się trzy rodzaje produktu – kojący, uzupełniony o ekstrakt z aloesu, odświeżający z rumiankiem i ochronny z ekstraktem z kory dębu. Produkty nie zawierają barwników, mydła i sztucznych substancji zagęszczających. Zapewniają długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.

Płyn do higieny intymnej – kojący

Płyn do higieny intymnej wzbogacony o ekstrakt z aloesu i kwas mlekowy. Zawiera delikatne substancje myjące, dzięki czemu jest wyjątkowo przyjazny nawet dla wrażliwej skóry okolic intymnych. Zawarty w nim aloes koi podrażnienia i zaczerwienienia naskórka, przynosząc natychmiastową ulgę.

Płyn do higieny intymnej – ochronny

Ochronna formuła płynu zawiera ekstrakt z kory dębu, dzięki czemu kosmetyk łagodnie myje i koi podrażnioną skórę okolic intymnych. Dodatkowo składnik ten niweluje zaczerwienienia skóry i sprawia, że szybciej ulega ona regeneracji.

INNE: Higiena intymna u dziewczynek

Płyn do higieny intymnej – odświeżający

Płyn do higieny intymnej o odświeżającej formule z ekstraktem z kwiatu rumianku, który działa łagodząco, koi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Dzięki zawartości łagodnych substancji myjących dokładnie oczyszcza i pielęgnuje nawet wrażliwe okolice intymne.

Cena: 6,99 zł (400 ml)

W ofercie pojawiły się także delikatne chusteczki do higieny intymnej

Łagodzące chusteczki do higieny intymnej z  ekstraktem z rumianku, alantoiną i kwasem mlekowym. Nie zawierają alkoholu, są hipoalergiczne. Produkt przebadany ginekologicznie. Opakowanie zawiera 15 sztuk chusteczek.

Cena: 2,99 zł (15 sztuk)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany