Innowacyjny tusz do rzęs UNLIMITED od L’Oreal Paris

tusz do rzesL’Oréal Paris przedstawia nowy tusz do rzęs, który zrodził się w Paryżu. Łatwa aplikacja i niesamowity efekt to znak, że marka wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom kobiet, respektując ich czas i pobudzając kreatywność. Łatwe nałożenie tuszu i innowacyjna formuła sprawiają, że rzęsy są uniesione i wydłużone przez cały dzień.

Tusz do rzęs – uniesienie rzęs jak z salonu

UNLIMITED podnosi, wydłuża i eksponuje każdą rzęsę, zapewniając efekt podobny do liftingu rzęs. Ten tusz to spełnienie oczekiwań dzisiejszych czasów: pozwala iść swoją drogą, a zarazem mieć pełną kontrolę nad makijażem. Z nowym produktem od L’Oréal Paris bez trudu przekroczysz wszelkie limity i uzyskasz efekt wydłużonych i podkręconych rzęs jak z po wizycie w salonie kosmetycznym. Innowacyjna, wyginana szczoteczka tuszu pozwala pokryć nim każdą rzęsę. Podkręcenie, wydłużenie – teraz ten efekt możesz łatwo osiągnąć sama.

Zapomnij o akrobacjach z tuszem do rzęs

Przypomnij sobie, jak wyginałaś, obracałaś swój nadgarstek, aby dotrzeć szczoteczką do każdej, najkrótszej rzęsy. Dzięki tuszowi do rzęs UNLIMITED możesz zapomnieć o tych akrobacjach. Innowacyjna szczoteczka, którą można wygiąć w 2 pozycjach to więcej niż podręczny gadżet. Taka innowacja pozwala na nieograniczone tuszowanie rzęs i totalną precyzję. Teraz możesz pokryć każdą pojedynczą rzęsę od wewnętrznego kącika oka, do zewnętrznego – bez problemów. Teraz masz czas dla siebie, a makijaż rzęs? Od teraz ich tuszowanie do przyjemność!

Jak aplikować tusz do rzęs UNLIMITED?

Użyj szczoteczki w wyprostowanej pozycji dla efektu nieograniczonej długości. Szczoteczką w wyprostowanej pozycji, jak dla tradycyjnego tuszu do rzęs – pokryj i uwydatnij każdą rzęsę już przy pierwszej warstwie.

Nachyl szczoteczkę pod kątem, lekką ją zaginając, aby dotrzeć do każdej, nawet najkrótszej rzęsy: od kącika wewnętrznego, po zewnętrzną krawędź oka i podkręcić je.

Albo.. użyj tuszu UNLIMITED tak jak chcesz – raz z wygięta szczoteczką, a raz z wyprostowaną. Tusz do rzęs UNLIMITED dopasuje się do Twoich oczekiwań, a nie na odwrót! W końcu, to pierwszy tusz, który w żaden sposób Cię nie ogranicza!

Cena: 68,99 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany