Idealna cera latem

ceraCera latem nie jest niestety najlepsza. Wysokie temperatury i słońce mogą powodować przebarwienia na skórze. Nadmierna ekspozycja ciała na słońce może powodować m.in.: zaburzenia kolorytu czy przebarwienia skóry twarzy.

Marka ARTISTRY Amway proponuje dwa, nowe produkty pielęgnacyjne: korektor EXACT FIT oraz krem CC IDEAL RADIANCE. Dzięki nim cera będzie wyglądać pięknie przez całe lato.

Idealna cera dzięki korektorowi ARTISTRY  Exact Fit

Korektor to najszybszy sposób na ukrycie niedoskonałości twarzy. Bez niego perfekcyjny makijaż jest praktycznie niemożliwy.

Wielofunkcyjny korektor ARTISTRY Exact Fit pozwala poprawić niedoskonałości cery. Dopasowuje się do naturalnej tonacji skóry, kryje mankamenty przy jednoczesnym zmniejszeniu widoczności ciemnych plam, zaczerwień, rozszerzonych porów. Korektor może być stosowany do rozjaśniania poszczególnych partii twarzy oraz pod oczami. Nadaje spojrzeniu blasku i sprawia, że oczy wyglądają na bardziej wyraziste i wypoczęte. Produkt zawiera unikalne połączenie pereł z Tahiti oraz optyczne cząsteczki pryzmatyczne, które w delikatny sposób odbijają i rozpraszają światło dając efekt nieskazitelnego wyglądu cery. Natomiast technologia zamykająca kolor ARTISTRY zapewnia doskonałe i długotrwałe  krycie w wysokich temperaturach i przy dużej wilgotności nawet przez cały dzień.

INNE: Sucha skóra: kosmetyki G&H REFRESH+

Produkt dostępny w trzech neutralnych odcieniach, od jasnego do ciemniejszego, oraz w postaci rozświetlacza. Formuła jest bezzapachowa, wodooporna, bez oleju. Kosmetyk odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery. Testowany dermatologicznie i pod kątem alergologicznym. Cena 117 zł (7,2 g)

Idealna cera dzięki kremowi CC ARTISTRY Ideal Radiance

Krem CC powinien sprawić, że nasza skóra będzie bardziej nawilżona, a jednocześnie zmatowiona. Idealny na upały, nie tylko wyrówna tonację naszej skóry ale także nawilży ją i będzie chronił przed wolnymi rodnikami.

Krem CC ARTISTRY Ideal Radiance rozświetla i wyrównuje koloryt skóry twarzy już w ciągu kilku sekund. Łączy ochronne działanie produktu pielęgnacyjnego zawierającego filtr SPF 50 z właściwościami podkładu zapewniającego długotrwały i perfekcyjny wygląd skóry. Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki kwiatowe tworzące kompleks MultiFlora, unikalną formułę z proteinami z pereł oraz liposomalny system tansportowy (łagodzącą lukreację, opatentowany rozjaśniający ferment z aceroli oraz ochronny ceramid 3).

Kosmetyk można stosować do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Formuła beztłuszczowa i bez zawartości siarczanów. Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Cena: 185,00 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany