I Ty rozgrzej mnie…

sex polaków

Jak wynika z najnowszych badań marki Durex, aż 53% Polek i 68% Polaków chciałoby, aby ich druga połówka była bardziej pomysłowa we wprowadzaniu nowości w sypialni. Od czego zacząć?

Na początek warto wspólnie wypróbować żele intymne, które zapewniają dużo przyjemności obojgu kochankom. Lubrykanty bowiem nie tylko odpowiednio nawilżają, ale także przede wszystkim wprowadzają dreszczyk emocji podczas erotycznych zabaw we dwoje!

Czas start!
Na naszym rynku żele intymne dostępne są w różnych smakach, kolorach czy nawet zapachach. Mogą pomóc kochankom odpowiednio nawilżyć strefy intymne przed tzw. szybkim numerkiem, zintensyfikować doznania dzięki specjalnym składnikom chłodzącym lub rozgrzewającym, a niektóre przeznaczone są także do erotycznego masażu. Jeśli więc ze swoją drugą połówką chcecie spróbować w łóżku czegoś zupełnie nowego, warto na początek przetestować lubrykanty.

Jeśli chcemy wprowadzić do naszej wspólnej sypialni żele intymne, zaproponujmy to partnerowi czy partnerce w formie żartu, wskazując przykładowo kilka opcjonalnych scenariuszy – radzi Radosław J. Utnik, seksuolog. Podstawą szczęśliwego związku są szczere rozmowy, także o seksie i naszych potrzebach. Niezobowiązująca sugestia czy e-mail z erotycznym podtekstem na pewno zostaną dobrze odebrane przez drugą stronę.

Spotkanie bliskiego stopnia
Na początek proponuje się kochankom do przetestowania żele nawilżające, takie jak Durex Play Nawilżający. Jest to nie tylko pierwsza inspiracja, ale także szansa na otworzenie się na kolejne, bezwstydne urozmaicenia w łóżku. Przy kolejnej okazji dobrze jest wypróbować różne produkty i sprawdzić, które odpowiadają obojgu partnerom. Ich aplikacja nie stanowi żadnego problemu – wystarczy zdjąć wieczko, przekręcić pompkę i delikatnie nacisnąć, by rozprowadzić żel na strefach intymnych partnera lub partnerki.

Bezwstydne zabawy we dwoje
Gdy już zdecydujecie się na wypróbowanie w sypialni lubrykantów, pamiętajcie, że sposobów ich wykorzystania jest niezwykle wiele. Bawcie się nimi i eksperymentujcie, poszukując wspólnej rozkoszy. Smakowe żele intymne, np. Durex Play Soczysta Wiśnia czy Truskawka, idealnie nadadzą się do seksu oralnego, zaś żele nawilżające na bazie silikonu jak Durex Play Perfect Glide sprawdzą się podczas długiej, upojnej nocy, seksu pod prysznicem czy seksu analnego.

Każdy z nas lubi różnorodność, dlatego warto o to także zadbać w naszej sypialni. Jakość zbliżeń pozytywnie wpływa nie tylko na nasze zadowolenie seksualne, ale także na zdrowie psychiczne – dodaje Radosław J. Utnik.

Ocen: 1
3 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany