Holle: kaszka z pełnoziarnistym musli i owocami

kaszka-ekologiczna

Marka HOLLE zaproponowała kaszkę dla najmłodszych maluchów. Jest ekologiczna. Zawiera musli pełnoziarniste.

PEŁNOZIARNISTA KASZKA-MUSLI JUNIOR 100% BIO pomyślana została jako zrównoważony posiłek dla dziecka od ok. 10. miesiąca życia. Kompozycja zawiera płatki owsiane, kukurydziane, orkiszowe oraz owocowe (na bazie pszenicy, z dodatkiem przecieru bananowego oraz soku jabłkowego i z daktyli). Produkt jest w 100% ekologiczny, a także certyfikowany znakiem Demeter – najlepszym gwarantem jakości żywności.

KASZKA MUSLI PEŁNOZIARNISTA Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO marki Holle zawiera bowiem tylko naturalne składniki, pochodzące z upraw organicznych i biodynamicznych. Co ważne, płatki zbożowe, zawarte w musli JUNIOR marki HOLLE, pochodzą wyłącznie z pełnego ziarna, dlatego też mogą być istotnym źródłem składników mineralnych oraz witamin. Zawarta w nich energia uwalnia się powoli, dostarczając dziecku niezbędnej siły i zapewniając uczucie sytości przez dłuższy czas. Dodatkowo, KASZKA MUSLI PEŁNOZIARNISTA Z OWOCAMI JUNIOR 100 % BIO nie jest dodatkowo dosładzana, a znajdujący się w niej cukier pochodzi z owoców.

INNE: Holle – ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem

Kaszka musli pełnoziarnista z owocami JUNIOR 100 % BIO marki Holle można przygotować zarówno na bazie mleka, jak i wody – w zależności od preferencji dziecka. Świetnie smakuje także jako deserek, przygotowany na bazie świeżego przecieru owocowego.

Cena: 13 zł (250 g)

Oceń:

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany