HiTAXA – lek dla alergików

alergia

Alergia dokucza coraz większej ilości osób. Chorują również dzieci. Sa leki, które skutecznie działają na przykre objawy alergii.

Leczenie alergii bez uczucia senności

Z pomocą przychodzi Hitaxa Fast – nowoczesna odpowiedź na potrzeby osób cierpiących z powodu alergii. Ten nowoczesny lek posiada udowodnione działanie na takie objawy alergii, jak: alergiczne zapalenie nosa czy pokrzywka, a jego największą zaletą jest fakt, iż przyjmowana raz dziennie tabletka natychmiast rozpuszcza się w ustach nie powodując senności oraz spadku koncentracji. Dzięki temu możemy powrócić do normalnych, codziennych czynności nie obawiając się, że alergia obniży naszą efektywności w pracy i nie wpłynie negatywnie na zdolność koncentracji.

WIĘCEJ: Hitaxa Fast Junior na alergię

Do rodziny leków Hitaxa Fast należy również Hitaxa Fast Junior, przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia. W ten sposób cała rodzina może skutecznie i bezpiecznie walczyć z objawami alergii, nie tracąc z  życia cennych chwil.

HITAXA FAST

Wskazania: objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (tj. zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykład na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu.
Cena: 12 zł

HITAXA FAST JUNIOR

Wskazania: objawy związane z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (tj. zapalenie błony śluzowej nosa spowodowane uczuleniem, na przykładna na roztocza). Do objawów tego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu.
Cena: 14 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany