Hitaxa Fast Junior na alergię

alergia

Coraz więcej dzieci choruje na alergię. Łzawienie oczu, wodnisty katar i pokasływaniem – to typowe jej objawy. Jest już na to rozwiązanie – Hitaxa Fast Junior – lek nowej generacji, który walczy z większością objawów alergii nie powodując senności i kłopotów z koncentracją.

Alergia u dzieci

Ważne jest, żeby walczyć ze skutkami alergii wszelkimi możliwymi i dostępnymi środkami. Kiedy dziecko ma stany zaostrzenia spowodowane chorobą, warto zadbać o kilka elementów. Po pierwsze pokój dziecka powinien być dobrze przewietrzony, nawet zimą. Najlepiej wietrzyć pomieszczenie z samego rana lub wieczorem, wtedy w powietrzu znajduje się najmniej pyłków. Pościel dziecka powinna być prana często i w wyższych temperaturach, co pozwoli zniszczyć roztocza żywiące się naskórkiem. To jednak nie wystarczy. Dziecku potrzebna jest wewnętrzna siła w walce z objawami dokuczliwej alergii.

Hitaxa Fast Junior to lek na alergię o nowoczesnej formie tabletki, która  natychmiast rozpuszcza się w ustach, dając nie tylko ulgę w walce z większością objawów alergii ale też możliwość stosowania go w wygodnej, preferowanej przez dziecko postaci tabletki, której nie trzeba popijać. Dodatkowo lek ten nie powoduje senności. Każdy rodzic, który wie co to znaczy podać dziecku lek, doceni również fakt, że tabletki Hitaxa Fast Junior mają przyjemny, owocowy smak. Dzięki temu ich przyjmowanie nie będzie dla dziecka nieprzyjemne ani trudne dla rodzica.

WIĘCEJ: Kodeks alergika

Sprawdzone działanie w wygodnej formie

Hitaxa Fast Junior – to lek zawierający desloratadynę – substancję, która blokuje rozwój objawów alergii. To sprawdzony lek, który może być podawany dziecku po ukończeniu 6. roku życia, gdy występują u niego objawy alergii, takie jak: zatkany nos, katar, pokrzywka. Hitaxa Fast Junior umożliwia właściwe funkcjonowanie w ciągu dnia bez spadku koncentracji i zdolności nauki. Rozpuszcza się bezpośrednio w ustach, nie wymagając popijania, więc może być podana dziecku w każdym miejscu i w każdej sytuacji – tuż przed zajęciami w szkole, w kinie lub podczas wycieczki. Jedna tabletka wystarczy, aby chronić małego alergika łagodząc objawy alergii, co umożliwia mu sprawne funkcjonowanie w szkole oraz odpoczynek w nocy.

Cena: 14 zł

Ocen: 0
1 komentarz
  1. moje dziecko własnie ten lek bierze, wczesniej pił syrop przepisany przez lekarza, ale jak sie skonczyl a nie moglismy pojsc do lekarza to w aptece mi powiedziala babka ze to jest na tym samym składniku lek i jest bez recepty, młody polubił smak i to ze rozpuszcza sie jak cukierek w ustach

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany