HEXATIAB na infekcje intymne

infekcje intymneInfekcje intymne to jedne z najpopularniejszych problemów ginekologicznych, z którymi borykają się kobiety w każdym wieku. Niestety, nawet do 40% zakażeń powraca już w ciągu roku.

W walce z infekcjami bakteryjnymi, grzybicznymi i wirusowymi skutecznie pomogą kapsułki dopochwowe HEXATIAB – z aktywnym srebrem TIAB.

Infekcje intymne są najczęstszą dolegliwością, z którą kobiety zgłaszają się do ginekologa. Przyczyn zakażeń może być wiele. Są to m.in. niewłaściwa higiena, nieprawidłowa mikroflora pochwy, przypadkowe kontakty seksualne czy przyjmowanie niektórych leków. Zakażenie wirusowe, bakteryjne i grzybiczne wiąże się z nieco innymi objawami, jednak najczęstszymi są nieprzyjemny zapach, swędzenie, pieczenie w miejscu intymnym, upławy i bóle przy oddawaniu moczu.

Infekcje intymne – pierwsza pomoc

Skuteczną pomocą w leczeniu infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych jest HEXATIAB – szybko rozpuszczające się kapsułki dopochwowe. Rekomendowany przez specjalistów wyrób medyczny, zawiera m.in. cząsteczki aktywnego srebra TIAB, które dzięki swoim właściwościom pełnią rolę bariery ochronnej przed drobnoustrojami z zewnątrz.

Produkt wspomaga również walkę z opryszczką narządów płciowych i brodawki narządów płciowych. Sprawdzi się także w leczeniu zmian poporodowych

Kapsułki dopochwowe HEXATIAB należy stosować po wystąpieniu pierwszych objawów przez okres od 7 do maksymalnie 10 dni. Wyrób medyczny może być używany również przez kobiety w ciąży (na zalecenie i pod kontrolą lekarza). Opakowanie HEXATIAB zawiera 10 kapsułek dopochwowych. Produkt należy przechowywać w temperaturze do 250C.

Cena: 35 zł

Ocen: 0
1 komentarz
  1. u mnie infekcje intymne to zawsze była rzadkość, w końcu złapało mnie coś po kilku latach. Dziwne to były objawy, bo tylko piekło i zero upławów, potem pomyślałam,że to moze być problem z suchą pochwą. Kupiłam sobie globulki hydrovag, one rewelacyjnie wyleczyły okolice intymne i co najważniejsze nie odczuwam już dyskomfortu w postaci pieczenia czy bolu podczas stosunku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany