HEXAGYN duo globulki dopochwowe

globulki dopochwoweNa rynku pojawiły nowe globulki dopochwowe. Przyniosą natychmiastowa ulgę i zapewnią długotrwałe nawilżenie pochwy. Problem stanów zapalnych i infekcji okolic intymnych zniknie.

Suchość pochwy jest kłopotliwą dolegliwością, która dotyka coraz młodszych kobiet. Jej przyczyną mogą być m.in. zaburzenia hormonalne, źle dobrana antykoncepcja, przyjmowane na co dzień leki, menopauza, a nawet stres. Nieleczona suchość pochwy jest jedną z przyczyn stanów zapalnych i infekcji okolic intymnych. Kompleksowe rozwiązanie problemu pomoc gwarantuje HEXAGYN duo. Globulki dopochwowe zapewniają natychmiastową ulgę i optymalne nawilżenie pochwy aż do 72 godzin – najdłużej ze wszystkich dostępnych globulek na rynku.

Globulki dopochwowe – składniki

HEXAGYN duo to wyrób medyczny o podwójnej sile działania, polecany zarówno do stosowania profilaktycznego, a także jako uzupełnienie terapii stanów zapalnych i infekcji. Zawartość kwasu hialuronowego, kwasu mlekowego i polikarbofilu – numeru 1 w leczeniu infekcji intymnych w USA, pomaga utrzymać i odbudować prawidłową mikroflorę pochwy, zapewniając odpowiednie nawilżenie, przywracając naturalny poziom pH, regenerując błonę śluzową i ograniczając rozwój stanów zapalnych i infekcji.

Wielkość i kształt globulek HEXAGYN duo zostały opracowane w oparciu o anatomiczną budowę kobiety, dzięki temu ich stosowanie jest wygodne i komfortowe – nie brudzą bielizny. Globulki nie zawierają w swym składzie sztucznych konserwantów i hormonów.

Cena: ok. 25 zł (10 szt.)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany