Herbaty ziołowe – moc natury od Herbapolu

herbaty ziołoweHerbaty ziołowe są coraz bardziej popularne. Pijemy ich bardzo dużo. Herbapol wprowadził na rynek dwie nowe herbaty ziołowe – biała morwa i malina. A co tego esencję zdrowia.

Herbaty ziołowe to dla wielu z nas podróż do czasów dzieciństwa lub dopełnienie chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Intensywny smak rozgrzewającej malinowej herbatki i ziołowych naparów marki Herbapol towarzyszą nam już od wielu lat. Dzisiaj warto spróbować kolejnych ich nowości.

Herbaty ziołowe: Morwa Biała

Liść morwy białej pomaga utrzymać prawidłową gospodarkę węglowodanową organizmu. Substancje w nim zawarte opóźniają wchłanianie glukozy oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi. Chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty picia morwy białej, podobnie jak w przypadku innych ziół, trzeba ją zalać wrzątkiem a następnie pozostawić pod przykryciem na około 10 minut, tak, by mogła się odpowiednio zaparzyć. Cena: 4,29 zł (40 g)

INNE: Herbaty funkcjonalne Herbapolu

Herbaty ziołowe: Malina

W 100% naturalne i zawierają duże kawałki owoców, co dobrze widać dzięki przezroczystym, biodegradowalnym torebkom. Malina zawiera aż 60% malin! Tak wysoka zawartość owoców gwarantuje intensywny smak i aromat naparu. Co istotne, herbatki to propozycja dla całej rodziny – możemy podawać je także dzieciom, ponieważ herbatki nie zawierają teiny. Cena: 4,49 zł (54 g)

Herbaty ziołowe: Esencja Zdrowia

Starannie dobrane składniki najlepszej jakości ziół i owoców dostępne są w wygodnej płynnej formie. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z benefitów ziół staje się jeszcze łatwiejsze! Produkt możemy dodać do wody lub herbaty oraz spożywać w nierozcieńczonej postaci, bezpośrednio na łyżeczkę. Co ważne, nie zawiera konserwantów i barwników. Dostępny jest w trzech wariantach: Trawienie, Odporność i Witalność. Cena: 10,99 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany