Herbata ziołowa Tetley

herbata-tetley

Tetley to znane i tradycyjne receptury. Tym razem pojawiły się nowe, unikalne kompozycje smakowe. Jest to seria herbat ziołowych.

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley “WYCIŚNIJ I SMAKUJ” w pełni możemy cieszyć się bogactwem zawartych w niej ziół.

TETLEY RUMIANEK I TRAWA CYTRYNOWA to wysokiej jakości kompozycja rumianku z trawą cytrynową, uwodząca intensywnym smakiem i aromatem. Przy filiżance nowej herbaty Tetley, dzięki delikatnemu aromatowi rumianku z nutą trawy cytrynowej, wrócą wspomnienia minionego lata.
TETLEY MIĘTA to wysokiej jakości uwodząca intensywnym smakiem i aromatem orzeźwiająca mięta. To ziołowa przyjemność płynąca z natury w każdej filiżance.

INNE: Herbata biała, zielona, czerwona czy czarna

Dzięki nowej, innowacyjnej torebce Tetley “WYCIŚNIJ I SMAKUJ” parzenie herbatek nabiera nowego znaczenia. Chwyć za zawieszkę, wyciągnij sznurki… Zalej torebkę wrzątkiem i parz przez 8-10 min… Rozerwij zawieszkę… Rozciągnij sznurki, wyciśnij torebkę, uwalniając intensywny smak i aromat herbatki. Torebki “WYCIŚNIJ I SMAKUJ” to idealny sposób, aby wydobyć całą esencję smaku ziół z nowych herbat Tetley.

Cena: 5,49 zł (20 torebek)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany