Herbapol – rozgrzej się w zimowe wieczory syropami

herbapolHerbapol wprowadził na rynek nowe syropy Sekrety Smaku. To one sprawią, że w jesienne wieczory będziemy mieć lepszy nastrój. Rozpieszczą podniebienie sezonowymi smakami.

Jesień i zima oferują nam coraz dłuższe wieczory, które chętnie spędzamy w domowym zaciszu. Dobra książka, film oraz kubek gorącego napoju z plasterkami owoców oraz syropem Sekrety Smaku od Herbapolu to świetny pomysł na umilenie sobie jesiennego wieczoru. W nowej, limitowanej edycji tych produktów, każdy znajdzie smak dla siebie. Do wyboru są aż trzy warianty: kwiat lipy z miodem, pigwa oraz imbir. Każdy z nich swoimi ciepłymi barwami nawiązuje do sezonu jesienno-zimowego.

Herbapol – feria smaków

Syrop o smaku kwiatu lipy z miodem jest idealnym dodatkiem do gorącej wody lub ulubionej herbaty, dostępnym wyłącznie w ofercie marki Herbapol. Warianty o smaku imbiru i pigwy dodadzą wyrazistego charakteru również grzanemu winu czy piwu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Herbaty funkcjonalne Herbapolu

Herbaty ziołowe – moc natury od Herbapolu

Choć w nadchodzącym sezonie aura nie zawsze nam sprzyja, mamy sposób na to, by nie dopadło nas jesienne przygnębienie. Limitowana edycja syropów Sekrety Smaku marki Herbapol to trzy intensywne warianty smakowe, na bazie których przygotujemy rozgrzewające napoje lub wzbogacimy smak ulubionej herbaty.

Syropy Sekrety Smaku marki Herbapol nie zawierają konserwantów i są pasteryzowane. Wszystkie są wzbogacone w witaminę C.

Cena: 4,39 zł (420 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany