Golarka Braun Series 3 ProSkin i zestaw do stylizacji zarostu

golarka braunGolarka Braun Series 3 ProSkin i narzędzia do stylizacji brody działają skutecznie za każdym pociągnięciem. Dzięki temu mężczyźni mogą skupić się na najważniejszych dla siebie wyzwaniach.

Oprócz istotnych spraw, mężczyźni mają na głowie jeszcze te mniejsze, które zaprzątają im myśli wtedy, kiedy powinni skupić się na tym, co naprawdę ważne. Z nowymi narzędziami do golenia i stylizacji zarostu od Braun po mistrzowsku zapanują nad codzienną pielęgnacją i łatwo pokonają wszelkie wyzwania, które stają im na drodze, tak jak robią to nowi ambasadorzy marki Braun: Raphaël Varane (Real Madryt), Eric Dier (Tottenham Hotspur) i Romana Zobnin (Spartak Moskwa).

GOLARKA BRAUN SERIES 3 PROSKIN

To nowa, wielozadaniowa golarka z technologią MicroComb, która naprowadza na ostrze więcej włosów dzięki czemu przyspiesza golenie.

 • Zaawansowana technologia MicroComb to dwa rzędy cienkich, rozmieszczonych równomiernie wokół trymera wypustek. Przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują i naprowadzają na ostrze więcej włosów, co przyspiesza golenie.
 • Głowica 3-Flex składa się z trzech elementów tnących: środkowego trymera, który przycina nawet trudne włosy i dwóch folii SensoFoil TM. Każdy element głowicy porusza się niezależnie dla bardziej efektywnego golenia już przy pierwszym pociągnięciu.
 • Głowica pracuje w prostych, intuicyjnych ruchach, dzięki czemu nie trzeba dwa razy krążyć w tym samym miejscu, co pomaga zminimalizować podrażnienie skóry.
 • Dodatkowy duży trymer do modelowania wąsów i baków.
 • Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem, przy użyciu pianki lub żelu.
 • Golarki Braun Series 3 ProSkin są dostępne w 4 stylowych wariantach kolorystycznych: czarnym, czerwonym, niebieskim i metalicznym niebieskim. Wybrane modele posiadają w zestawie bazę czyszcząco-ładującą. Cena: 399 zł

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Nowe maszynki do golenia Seyo i Seyo Men

Power Men – balsam po goleniu Joanna

NIVEA MEN DEEP – nowe kosmetyki dla mężczyzn

ZESTAWY DO STRZYŻENIA

Znalezienie i utrzymanie własnego stylu może być wyzwaniem, gdy na głowie mamy mnóstwo obowiązków. Kompletne zestawy do pielęgnacji brody, włosów i ciała marki Braun pozwalają na kontrolę nad stylem i stworzenie niepowtarzalnego wyglądu.

 • Najnowsza technologia elementów tnących zapewnia trwałość ostrzy przez cały okres użytkowania produktu. Ostrza zostały wykonane ze stali nierdzewnej, radzą więc sobie nawet z długimi i grubymi włosami.
 • Teraz mężczyźni mogą kontrolować styl i precyzyjnie przycinać włosy mając do wyboru 13 ustawień długości przycinania – od 0,5 mm do 21 mm.
 • Urządzenia pozwalają w łatwy sposób uzyskać efekt kilkudniowego zarostu, krótkiego zarostu czy pełnej brody.
 • W zależności od modelu, w zestawie znajdują się nasadki do krótkiego i długiego zarostu, nasadka do włosów, trymer do uszu i nosa, precyzyjny trymer, nasadka do pielęgnacji ciała czy maszynka Gillette.
 • Zestawy można bezpiecznie używać pod prysznicem, co daje jeszcze większe poczucie komfortu i wygody. Cena: 249 zł
Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany