GLOV Travel Set – niezbędnik w każdej podróży

rękawiczka do demiakijażu

GLOV on-the-go, rękawica w kolorze glam grey, służy do demakijażu całej twarzy. Mniejsza, nakładana na palec, pomoże szybko poprawić makijaż w ciągu dnia lub usunąć makijaż samych oczu. Dodatkowo w zestawie jest mydełko w płatkach oraz wieszak z przyssawką, na którym można pozostawić GLOV do wyschnięcia.

Travel Set został stworzony dla aktywnych kobiet, które kochają przygody. Dzięki niewielkim rozmiarom i wygodnej formie można zabrać go ze sobą na każdy wyjazd, nie martwiąc się o ograniczenia narzucane przez linie lotnicze czy rozlanie kosmetyków w bagażu. Zestaw sprawdzi się zarówno podczas dalekiej podróży, jak i w codziennych sytuacjach, np. na siłowni. W kosmetyczce zmieszczą się wtedy także inne potrzebne rzeczy, jak antyperspirant.

Nie ma potrzeby dodatkowego stosowania żadnych mleczek, toników czy płynów micelarnych. Wystarczy zmoczyć rękawicę GLOV czystą wodą i okrężnymi ruchami usunąć makijaż i inne zabrudzenia z twarzy, szyi oraz dekoltu, wykorzystując całą powierzchnię materiału. Następnie należy ją uprać w ręku za pomocą szarego mydła, wypłukać i odwiesić do wysuszenia. Wszystkie niezbędne produkty znajdują się w Travel Secie.

INNE: Rękawiczki do demakijażu – GLOV Color Edition

GLOV powstał ze specjalnego połączenia mikro-włókien, które działają jak magnes, dzięki czemu przyciągają cząsteczki kosmetyków i inne zanieczyszczenia. W wyniku badania przeprowadzonego przez Specjalistyczne Laboratorium Badawcze SkinLab, stwierdzono bardzo dużą skuteczność produktu w zakresie zbierania nadmiaru sebum. Ustalono również, że produkt nie narusza bariery hydrolipidowej, czyli nie zaburza naturalnego pH zdrowej skóry i jest hipoalergiczny, nie wywołuje podrażnień nawet przy skórze atopowej. Co więcej, w sezonie letnim, pomoże pielęgnować skórę podrażnioną słońcem. Zmienne warunki pogodowe nie będą już przeszkodą, aby zachować świeżą cerę.

Cena: 59,90 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany