Nowa formuła głęboko nawilżające serum Nivea

serumTo nawilżające serum zapewni skórze intensywne nawilżenie. I to 48 godzinne. W mleczkach i balsamach znajdują się unikalne połączenia oleju migdałowego, masła shea i morskich minerałów.

NIVEA po raz kolejny wyszła naprzeciw oczekiwaniom Polek, udoskonalając linię mleczek i balsamów o intensywnie nawilżające serum, które zapewnia skórze maksymalne nawilżenie przez 48 godzin – czyli cały weekend!

Jak działa serum?

Naturalny czynnik nawilżający – lipidy blokujące utratę wilgotności i pielęgnacyjne olejki – ta unikalna kompozycja, zawarta w linii do pielęgnacji ciała od NIVEA, zapobiega odparowywaniu wody do otoczenia, dzięki czemu skóra nie traci swojego nawilżenia. Te najwyższej jakości składniki zawarte w Głęboko Nawilżającym Serum NIVEA, sprawiają, że nowe mleczka i balsamy skutecznie wnikają w skórę, pozostawiając ją długotrwale nawilżoną.

Co wchodzi w skład serii?

Odżywcze Mleczko do Ciała NIVEA zawiera dwa razy więcej naturalnego oleju migdałowego w porównaniu do poprzedniej formuły. Olej, który ma swoje początki dojrzałych migdałach, ma odżywcze zdolności, które zapewniają niezwykle miękką i nawilżoną skórę. Odżywcze Mleczko do Ciała NIVEA zawiera również dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i odżywczy kwas linolenowy. Mleczko pozostawia skórę wyraźnie gładszą już po pierwszym zastosowaniu. Cena: 17,99 zł (250 ml); 19,99 zł (400 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Nivea – mus pod prysznic

Skóra – 5 sposobów aby chronić ją zimą

– Wygładzające Mleczko do Ciała NIVEA zawiera masło shea i składniki odżywcze, które sprawiają, że suchą skóra stanie się cudownie miękką i nawilżoną. Ulepszona formuła szybko się wchłania i pozostawia skórę gładką przez 48 godzin. Cena: 17,99 zł (250 ml); 19,99 zł (400 ml)

– Błyskawicznie Nawilżający Balsam do Ciała NIVEA to balsam o ultra lekkiej formule, który został wzbogacony o morskie minerały. Balsam pozostawia skórę miękką i nawilżoną do 48 godzin bez uczucia lepkości. Produkt przeznaczony do skóry normalnej. Cena: 19,99 zł (400 ml)

Extra 72 godziny z Regeneracyjnym Balsamem do Ciała NIVEA! 48 godzin to wciąż za mało? Poznaj Regeneracyjny Balsam do Ciała NIVEA i pielęgnację, która trwa… aż 72 godziny! Balsam zapewnia ukojenie i specjalną troskę napiętej skóry. Formuła zawierająca Głęboko Nawilżające Serum NIVEA i dekspantenol zregeneruje nawet bardzo suchą skórę. Cena: 19,99 zł (400 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany