Ginekologia estetyczna przywróci piękno intymne kobiety

ginekologia estetyczna

Choć na ogół nie ma dobrej opinii, to w ginekologii estetycznej jest sprzymierzeńcem kobiet niezadowolonych ze swej intymnej anatomii, borykających się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu oraz tych, które po prostu pragną zatrzymać skutki upływającego czasu.

Tłuszcz, bo o nim mowa, dzięki nowatorskiej metodzie separacji i przeszczepu tkanki tłuszczowej ADIVIVE, stanowi naturalny wypełniacz. To już nie tylko przeszczep tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim bogactwo cennych składników, które pobudzają wybrany obszar do odnowy – mówi lek. Dawid Serafin, ginekolog z kliniki Gyncentrum Ginekologia Plastyczna w Katowicach.

Zabiegi polegające na przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej cieszą się coraz większym zainteresowaniem również w estetyce intymnej. Pozwalają osiągać widoczne efekty, bez ingerencji chirurgicznej. Nie wymagają rekonwalescencji, a całość trwa od kilku do kilkunastu minut.

ADIVIVE to jednak coś więcej niż kolejny zabieg w ofercie estetyki intymnej. Stosowany jedynie w kilku placówkach na mapie Polski, stanowi nowatorski system umożliwiający pobranie i separację najbardziej wartościowych komórek tłuszczowych. Ponadto wzbogacenie frakcji w komórki macierzyste gwarantuje nie tylko wysoką tolerancję przez ludzki organizm, ale również pobudzenie starych komórek do regeneracji.

Właśnie dlatego stosowany jest jako naturalna broń w walce z upływającym czasem. Z wiekiem pochwa wiotczeje i nie jest w stanie zachować dawnej jędrności. Dzięki zabiegowi metodą ADIVIVE sfery intymne zostają wypełnione i zrewitalizowane, a  przy tym odzyskują witalny koloryt i młodzieńczość, mówi specjalista Gyncentrum.

Dla kogo ADIVIVE?

Z zabiegu mogą korzystać panie po porodach i mające problem z luźnością pochwy, a które do tej pory obawiały się ingerencji chirurga i związanych z tym procedur operacyjnych. Teraz zaledwie w jedno popołudnie mogą całkowicie pozbyć się problemu i jeszcze w tym samym dniu odmienione wrócić do codziennych obowiązków.

– Przerost warg sromowych mniejszych, atrofia czyli zanik warg mniejszych, wrodzona lub postępująca
z wiekiem, brak proporcji to najczęstsze problemy, z jakimi borykają się kobiety bez względu na wiek. Dzisiejsza medycyna estetyczna pozwala je skutecznie wyeliminować i przywrócić pacjentce radość życia – wyjaśnia lek. Dawid Serafin.

Co jeszcze potrafi ADIVIVE?

Lipotransfer to najbezpieczniejsza metoda pozwalająca skorygować wielkość i kształt warg sromowych, co dla kobiet niezadowolonych z wyglądu swoich narządów płciowych jest szansą na pozbycie się kompleksów i odzyskania satysfakcji z życia, nie tylko seksualnego. Do tej pory żadna metoda w tak łagodny i całkowicie naturalny sposób, nie gwarantowała równie widocznych i trwałych efektów.

– Kompleksy z powodu wyglądu miejsc intymnych powodują spadek samoakceptacji. ADIVIVE to metoda dla pacjentek, które szukają całkowicie naturalnej metody, która na nowo pozwoliłaby im czerpać satysfakcję ze zbliżeń z partnerem i odzyskać poczucie kobiecości– dodaje specjalista Gyncentrum.

Ocen: 1
3 komentarze
  1. Oglądałam kiedyś w tv program o kobietach z takimi problemami. Nawet nie spodziewałam się, że może to być dla nich taki kłopot.

  2. Czy kiedys ktos o tym slyszał? Niesamowite. Jak powiedziałam mojej mamie, to się złapała za głowę!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany