Gama – nowe oblicze pielęgnacji skóry od Avene

kosmetyki avene

To kompleksowy program nawilżenia. Wszystko zaczyna się od starannej higieny. Następny krok to nawilżanie. W uzupełnieniu tych codziennych zabiegów pomoże maseczka. A wszystko to kosmetyki z wodą termalną Avene.

POZNAJ 4 NOWE, NIEZBĘDNE DLA ZDROWIA TWOJEJ SKÓRY PRODUKTY TOLERANCE EXTREME:

MLECZKO OCZYSZCZAJĄCE TOLERANCE EXTREME
To lekki preparat do oczyszczania twarzy i demakijażu skóry wrażliwej, przeznaczone do stosowania rano i wieczorem. Zawiera wyłącznie 7 „FIZJO-kompatybilnych” składników, aby zapewnić skórze skuteczne nawilżenie i oczyszczenie, w możliwie najprostszy sposób – bez zaburzania jej równowagi i naturalnego ekosystemu. Preparat bardzo delikatnie usuwa zanieczyszczenia dzięki lipidowym mikrokropelkom, o działaniu zmiękczającym. Skóra jest czysta i nawilżona, a podrażnienia zostają złagodzone. Mleczko oczyszczające Tolerance Extreme stanowi niezbędny zabieg w programie pielęgnacyjnym, gdyż jego użycie przed nałożeniem emulsji lub kremu potencjalnie zwiększa ich działanie.
Cena: 73 zł (200 ml)

EMULSJA TOLERANCE EXTREME LEKKA KONSYSTENCJA/SKÓRA NORMALNA I MIESZANA
Zawiera wyłącznie 6 „FIZJO-kompatybilnych” i „FIZJO- lekkich” składników, aby zapewnić skórze skuteczne nawilżenie5, w możliwie najprostszy sposób – bez zaburzania jej równowagi i naturalnego ekosystemu. Formuła Emulsji Tolerance Extreme, oparta w znacznej części o kojącą i łagodzącą Wodę termalną Avene i substancje zmiękczające, stapia się ze skórą natychmiast po nałożeniu. Jej wchłanianie następuje niezwykle szybko, wywołując unikalne uczucie „oddychającej skóry”. Emulsja przeznaczona jest dla skóry normalnej i mieszanej. Do stosowania rano i wieczorem.
Cena: 88 zł (50 ml)

KREM TOLERANCE EXTREME BOGATA KONSYSTENCJA/SKÓRA SUCHA
Zapewnia optymalne nawilżenie, idealny do stosowania zarówno na dzień, jak i na noc. Zawiera wyłącznie 7 „FIZJO-kompatybilnych” i ‘FIZJO-lekkich” składników, aby zapewnić skórze skuteczne nawilżenie, w możliwie najprostszy sposób – bez zaburzania jej równowagi i naturalnego ekosystemu. Jego kremowa konsystencja przynosi kojące uczucie świeżości. Dzięki zastosowaniu metody rozpraszania mikrocząsteczek substancji oleistych w fazie wodnej, krem wyjątkowo szybko się wchłania i pozostawia na powierzchni aksamitne, komfortowe wykończenie. W rezultacie idealnie nawilża6, nie tworząc tłustej, lepkiej powłoki i sprawia, że skóra swobodnie oddycha. Ponadto krem znacząco łagodzi wszelkie podrażnienia dzięki zwartości Wody termalnej Avene.
Cena: 88 zł (50 ml)

MASECZKA TOLERANCE EXTREME
Stanowi nieodzowne uzupełnienie codziennej pielęgnacji skóry. Zawiera wyłącznie 7 ‘FIZJO-kompatybilnych” i „FIZJO-lekkich” składników, aby zapewnić skórze skuteczne nawilżenie i ukojenie, w możliwie najprostszy sposób – bez zaburzania jej równowagi i naturalnego ekosystemu. Jest swego rodzaju domową, łagodzącą kuracją Wodą Termalną Avene, której działanie jest odczuwalne już po upływie zaledwie 5 minut od aplikacji. Wystarczy nałożyć grubszą warstwę maseczki na twarz i skóra będzie w stanie stawić czoła wyzwaniom nowego tygodnia. Maseczka Tolerance Extreme dzięki wysokiemu stężeniu gliceryny przynosi skórze uczucie wyjątkowej świeżości. Jest szczególnie niezastąpiona w pielęgnacji skóry nadwrażliwej i w sytuacjach „kryzysowych”.
Cena: 90 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany