GALENIC: 3 KROKI DO PIĘKNEGO SPOJRZENIA

galenicDzięki kosmetykom GALENIC skóra pod oczami będzie odpowiednio wypielęgnowana. Troszcząc się o nią, należy pamiętać przede wszystkim o stałym nawilżaniu. Nie chroni jej warstwa lipidowa, co sprawia, że te okolice starzeją się najszybciej.

U niektórych osób pierwsze zmarszczki pod oczami mogą pojawić się już po 25. roku życia. Na szczęście, odpowiednia pielęgnacja pozwala na opóźnienie procesu starzenia. W końcu piękne spojrzenie to pierwsze co przyciąga wzrok! Podsuwamy 3 proste kroki w codziennej pielęgnacji okolic oczu, które sprawią, że będą one zachwycały pięknym i młodym wyglądem przez wiele następnych lat.

KROK PIERWSZY: OCZYSZCZANIE Galenic PUR

Galénic PUR 2w1 to ekspresowy demakijaż twarzy i oczu bez spłukiwania, który łączy zalety  mleczka i lotionu. Stanowi doskonałą równowagę między skutecznością a tolerancją. Formuła oparta na wodzie kwiatowej z nostrzyka posiada właściwości kojące i stymulujące oczyszczanie skóry z toksyn. Zawarcie tego składnika w formie miceli pozwala na dokładne  oczyszczanie, przy zachowaniu maksymalnej tolerancji skóry wokół oczu. Cena: 45 zł (200 ml)

INNE: Nie tylko o zmarszczki tu chodzi

KROK DRUGI: IDEALNY KREM POD OCZY Galenic Ophycee

Galénic Ophycée Krem wygładzający do skóry wokół oczu to produkt zmniejszający zmarszczki, cienie i opuchnięcia wokół oczu. Formuła wykorzystująca przeciwzmarszczkowe działanie niebieskich alg została zamknięta w lekkiej, świeżej konsystencji. Dodatkowo, zawarta w niej witamina E działa przeciwutleniająco, a naturalne gumy zapewniają optymalne nawilżenie. Wraz z produktem dostępna jest specjalnie opracowana dla Galénic instrukcja masażu, który wzmacnia wygładzające i rozświetlające działanie kremu. Cena: 139 zł (15 ml)

KROK TRZECI: KOREKTOR Galenic Teint Lumiere

Galénic Teint Lumière Korektor rozświetlający pod oczy poprawia kolor skóry wokół oczu. Zawiera pigmenty rozświetlające, które niwelują oznaki zmęczenia i wynikające z nich cienie pod oczami. Korektor zaraz po nałożeniu stapia się ze skórą, nadając jej satynowe wykończenie. W formule produktu została wykorzystana Uncaria z Amazonii o działaniu przeciwutleniającym i rozświetlającym. Specjalnie opracowana formuła oparta na odwróconej emulsji chroni składnik przed dostępem tlenu, dzięki czemu zachowuje on wszystkie swoje właściwości. Betaina i glikol, zawarte w formule, działają nawilżająco. Spojrzenie jest rozświetlone, a skóra gładka. Cena: 79 zł (2,5 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany