FARBY, KTÓRE DBAJĄ O PIĘKNY KOLOR I ZDROWIE WŁOSÓW

farbyKoloryzacja włosów kojarzy się przede wszystkim z pięknym kolorem. Jego częsta zmiana może jednak uszkadzać strukturę włosa. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, rynek farb do koloryzacji oferuje produkty zapewniające nie tylko idealny odcień, ale dbające również o kondycję włosów. Jednym z nich są naturalne farby Sanotint.

Farby do włosów marki Sanotint

Włoska marka Sanotint to marka z tradycją. Na polskim rynku jest obecna od kilku lat. Farby Sanotint – główny produkt marki – charakteryzuje wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego – ekstraktów roślinnych, witamin i minerałów, takich jak złote proso (bogate w krzemionkę), liście oliwki europejskiej, wyciągi z brzozy i winorośli, sok z bio-pokrzywy, prowitamina B5 oraz biotyna. Ich delikatna receptura zapewnia trwałą koloryzację z jednoczesną regeneracją włosów oraz chroni wrażliwą skórę głowy. W palecie kolorów przeważają naturalne odcienie blond, brązy i rude. Dermofarby Sanotint nadają włosom piękny połysk i zdrowy blask. Są proste w użyciu i znakomite do domowej koloryzacji. Ze względu na minimalne ryzyko wystąpienia alergii są lubiane i często polecane przez alergików i kobiety w ciąży. Zostały docenione przez magazyn „M jak Mama” i nominowane do udziału w plebiscycie „Złoty Brzuszek 2017” na najlepszy produkt dla mam.

Na funpage’u marki na Facebooku można znaleźć liczne opinie klientek. Jedna z nich, pani Sabina, pisze m.in.: – „Sanotint to rewelacyjne farby do włosów, przede wszystkim naturalne, bezpieczne, a ich największym walorem jest skład. To jedna z najlepszych farb ziołowych jakie miałam (…)”.

Włosy farbowane wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Oferta marki Sanotint to również szampony, odżywki i olejki, które dodatkowo dbają o włosy. Wzmacniają je, chronią przez negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz podtrzymują trwałość koloru.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany