Farby do włosów Multi Cream Color i Ultra Color System

farba-do-wlosow

Laboratorium Kosmetyczne Joanna w swojej ofercie posiada produkty, które pomogą nadać włosom piękny odcień i zachować zdrowy wygląd. Seria Multi Cream Color zapewnia lśniący i trwały kolor oraz dokładne pokrycie włosów. A preparaty z serii Ultra Color, m.in. szampony i odżywki, nadadzą im wyrazistości i blasku.

Farby Multi Cream Color nadają włosom efekt 3D. Wydobywają wyjątkową głębię koloru poprzez wrażenie światła przenikającego ciemniejsze warstwy włosów, co tworzy efekt trójwymiarowości dodając fryzurze objętości i puszystości. Dzięki bogatej formule składników pielęgnacyjnych włosy są chronione już w trakcie koloryzacji. Seria obejmuje osiemnaście różnych odcieni – od jasnych blondów, przez ogniste rudości, aż po ciemne brązy.

INNE: Joanna: Profesjonalna stylizacja włosów z linią Styling Effect

W każdym opakowaniu Multi Cream Color, oprócz tuby z farbą do włosów oraz buteleczki z emulsją utrwalającą, znajduje się również keratynowa maseczka do włosów, która odżywia włosy już podczas wykonywania zabiegu. Gęsta konsystencja mieszanki koloryzującej sprawia, że dociera ona do każdego pasma. Produkt ma delikatną kompozycję zapachową, która sprawia, że jego stosowanie jest przyjemniejsze.

Seria farb do włosów Multi Cream Color dostępna jest w 18 kolorach.
Cena: ok. 8,50 zł

Seria Ultra Color System: Szampony do włosów blond, rudych i brązów
Cena: ok. 8 zł

Seria Ultra Color System: Odżywka nadająca platynowy odcień
Cena: ok. 8 zł

Seria Ultra Color System: Płukanki do włosów
Cena: ok. 5 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany