Farba do włosów Biokap Nutricolor Delicato Rapid

farba do włosówMarzysz o farbie do włosów, która w sposób delikatny a zarazem niezawodny wydobędzie ich piękny kolor zaledwie w 10 minut? Farba do włosów BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid została stworzona z myślą o Tobie. To siła czystych roślin, bezpieczeństwo i skuteczność – w Nutricolor Delicato Rapid znajdziesz znaczną przewagę naturalnych składników.

Dzięki temu nie musisz się obawiać o kondycję swoich włosów. Składniki roślinne zawarte w farbach ochronią warstwę lipidową na twojej skórze, dając widoczny efekt odżywczy włosów.

Farba do włosów z unikatowymi składnikami

Podobnie jak pozostałe farby także BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid zawiera unikalną formułę TRICOREPAIR – białko ryżowe, wyciąg z wierzby i lipofilowe kwasy owocowe. Doskonałe odżywienie i nawilżenie włosów to zasługa bogactwa protein – sojowych, pszennych, owsianych, ryżowych. Naturalny filtr UV farba zawdzięcza obecności wyciągu z wierzby. Z kolei działanie przeciwzapalne i łagodzące objawy alergii zapewnia olejek arganowy. Farby BIOKAP zawierają także opatentowany kompleks Lactosafe wyodrębniony z kwasów owocowych: kwas mleczny z trzciny cukrowej, kwas cytrynowy z owoców cytrusowych, kwas winowy z winogron, kwas jabłkowy z porzeczek.

Dlaczego warto stosować farbę do włosów BIOKAP Nutricolor Delicato Rapid?

To trwała koloryzacja w 10 min. Poza tym to wysoka zawartość naturalnych składników. I w 100 proc. pokrywa siwe włosy. Jest w 12 kolorach: Ciemny Czekoladowy Kasztan, Czekoladowy Kasztan, Miodowy Kasztan, Naturalny Brąz, Jasny Naturalny Kasztan, Ciemny Blond, Średni Naturalny Blond, Jasny Naturalny Blond) Bardzo Jasny Złoty Blond, Pozłacany Blond, Naturalna Czerń, Rubinowa Czerwień.

Produkt nie zawiera amoniaku, rezorcyny, parabenów, niklu, alkoholu, kobaltu, hydrochinonu, silikonów, sodu, parafenylenodiaminy.

Cena: ok. 49,99 zł (135 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany