Ewy Wachowicz – „Ciasta”

ewa wachowicz

Nowa propozycja Ewy Wachowicz zatytułowana jest po prostu – „Ciasta”, ale znaleźć w niej można przepisy na różnego rodzaju desery. Appetita jest sponsorem tego wydawnictwa.

Ewa Wachowicz – pięć słodkich odsłon

Najnowsza propozycja Ewy Wachowicz podzielona jest na kilka rozdziałów. Aromatyczną podróż w krainę słodkości rozpoczynają przepisy na tradycyjne desery i ciasta. Na kolejnych stronach czytelnicy znajdą przepisy na łakocie świąteczne, ciasta przeznaczone na specjalne okazje oraz pełne soczystych owoców, sezonowe wypieki. Ostatni rozdział to kulinarne zaskoczenia – Ewa Wachowicz i marka Appetita promują odkrywanie nowych smaków i aromatów, podejmowanie eksperymentów i kreatywną zabawę w kuchni!

WIĘCEJ: „Sprytna kuchnia czyli kulinarna ekonomia” – Jan Kuroń

Dzięki przepisom Ewy Wachowicz i z dodatkami cukierniczymi Appetita, każdy deser przygotowany w domowym zaciszu z pewnością się uda, a niebiański słodki smak, przeniesie w krainę relaksu i przyjemności. Po książkę „Ciasta” mogą sięgnąć zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pieczeniem, jak i ci, którzy od dawna przygotowują domowe desery. To doskonały pomysł na wzbogacenie kulinarnej kolekcji lub na prezent dla najbliższej osoby.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany