EVELINE – domowe maseczki do twarzy

maseczki-do-twarzy

Seria MASEK 3-komorowych bazuje na trendzie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych do wykonania w domu. Każda maska składa się z 3 kroków pielęgnacyjnych mających wywołać podobne mechanizmy działania na skórę jak zabiegi w gabinecie.

DEPIGMENTACJA & ROZŚWIETLANIE DO CERY SKŁONNEJ DO PRZEBARWIEŃ

DEPIGMENTACJA to profesjonalna terapia usuwająca przebarwienia i plamy barwnikowe. Poprawia koloryt cery, przywraca skórze odpowiednie napięcie, hamuje proces starzenia oraz spłyca zmarszczki. WITAMINOWE ZABIEGI ROZŚWIETLAJĄCE działają rewitalizująco i poprawiają koloryt cery dzięki dostarczaniu w głąb skóry skoncentrowanych dawek witamin. Polecane dla cer z objawami fotostarzenia – zmarszczkami i utratą elastyczności.
Cena: ok. 4,99 zł

HYDRODERMABRAZJA & KRIOLIFTING DO CERY NORMALNEJ I MIESZANEJ

HYDRODERMABRAZJA polega na złuszczeniu zewnętrznych warstw naskórka i dostarczeniu w głąb skóry substancji odżywczych i odmładzających. Poprawia koloryt cery, redukuje niedoskonałości oraz silnie nawilża, zapewniając natychmiastowy efekt „nowej skóry”. KRIOLIFTING wykorzystując biostymulujące działanie zimne na skórę, zwiększa mikrokrążenie i dystrybucję składników aktywnych. Przywraca skórze właściwe napięcie. W efekcie kontur twarzy nabiera wyrazistości, a oznaki starzenia stają się mniej widoczne.
Cena: ok. 4,99 zł (3×3 ml)

INNE: Maseczki – jak je wybierać i jak używać

FOTOODMŁADZANIE & MIKRODERMABRAZJA DO CERY SUCHEJ, WYMAGAJĄCEJ LIFTINGU

FOTOODMŁADZANIE to metoda regeneracji skóry poprzez laserowe naświetlanie jej głębokich warstw. Pobudza komórki do intensywnej produkcji kolagenu. Efektem jest odnowa biologiczna skóry, poprawa jej struktury i kolorytu oraz redukcja zmarszczek i linii mimicznych.  DIAMENTOWA MIKRODERMABRAZJA polega na silnym złuszczaniu skóry celem wywołania wzrostu nowej tkanki – gładszej, jaśniejszej i bardziej elastycznej. Już po jednym zabiegu zapewnia spektakularny efekt odmłodzenia.
Cena: ok. 4,99 zł (3×3 ml)

MEZOTERAPIA & ULTRADŹWIĘKI DO CERY SUCHEJ, POZBAWIONEJ ELASTYCZNOŚCI

MEZOTERAPIA polega na precyzyjnym dostarczaniu w głąb skóry rewitalizujących koktajli przy użyciu mikroiniekcji. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu silnie ujędrnia, uelastycznia i wygładza zmarszczki. ULTRADŹWIĘKI to intensywnie regenerujący zabieg wykorzystujący efekt cieplny, poprawiający metabolizm skóry oraz przepływ krwii i limfy. Kompleksowo poprawia wygląd i kondycję skóry: przywraca jej zdrowy koloryt, odpowiednią sprężystość oraz usuwa oznaki zmęczenia.
Cena: ok. 4,99 zł (3×3 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany