Naturalna elastyczność i regeneracja włosów

regeneracja włosówRegeneracja włosów ma szansę dzięki produktom z linii HELLO NATURE CANNABIS OIL FLEXIBILITY & RELAX. Olej z konopi to główny składnik tych kosmetyków.

Regeneracja włosów dzięki olejowi z konopi

Olej z konopi staje się kolejnym urodowym hitem. Nic w tym dziwnego. Wśród olei roślinnych znajduje się on w bowiem w ścisłej czołówce pod względem właściwości pielęgnacyjnych. Wynika to z jego składu, który w niemal 80 procentach stanowią niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT). Ich działanie wspierają proteiny, aminokwasy, minerały, witaminy oraz fosfolipidy. Znajdziemy w nim także substancje biologicznie czynne o właściwościach przeciwzapalnych, regenerujących, antyseptycznych, antyoksydacyjnych oraz chroniących przed słońcem.

INNE: Będziecie zaskoczeni z czym wiąże się wypadanie włosów

Jak się to przekłada na pielęgnacje naszych włosów? Okazuje się, że olej konopny zastosowany na skórę głowy nie tylko stymuluje wzrost włosów, ale jednocześnie dodaje im blasku i ułatwia ich rozczesywanie. Właśnie dlatego inspirowana naturą marka Hello Nature od Cece of Sweden umieściła go w swojej linii CANNABIS OIL FLEXIBILITY & RELAX.

Regeneracja włosów: linii HELLO NATURE CANNABIS

Szampon OLEJ Z KONOPI – to idealna podstawa codziennej pielęgnacji włosów. Produkt delikatne oczyszcza włosy, jednocześnie intensywnie je regenerując. Daje poczucie nawilżenia oraz poprawy elastyczności włosów. Cena: 19,90 zł (300 ml)

Odżywka OLEJ Z KONOPI – to porcja wzmocnienia i regeneracji dla włosów osłabionych i łamliwych. Po zastosowaniu pozostawia włosy lśniące i bardziej elastyczne. Cena: 19,90 zł (300 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany