ELANCYL SLIM DESIGN na cellulit

elancyl

Pierwszy dermokosmetyk antycellulitowy, który działa bezpośrednio w sercu struktur komórkowych, które tworzą skórkę pomarańczy. Ze względu na precyzyjny dobór aktywnych składników zapewnia skuteczną walkę z cellulitem. Wyrównuje powierzchnię skóry, zmniejsza nierówności spowodowane cellulitem.

Pielęgnacja przeciw cellulitowi

ELANCYL Slim Design to nowy produkt, w którym kierując się najnowszą wiedzą na temat powstawania cellulitu, zastosowano unikalne połączenie nazwane kompleks kofeiny 3D, by po raz pierwszy zadziałać bezpośrednio w miejscu nieprawidłowego sztywnienia tkanki łącznej, gwarantując tym samym wyraźnie wygładzenie dołeczków.

WIĘCEJ: Wygraj walkę z cellulitem

Kompleks kofeiny 3D zastosowany w ELANCYL Slim Design jest owocem 10 lat badań i zawiera oryginalne połączenie wyjątkowych aktywnych składników o sprawdzonej skuteczności, by zapewnić działanie antycellulitowe w 3 wymiarach:

1. Działanie zapobiegające przerastaniu adypocytów, które następuje dzięki obecności wyróżniającego markę i niezwykle skutecznego połączenia KOFEINY & CEKROPII, zapewniając optymalne spalanie tłuszczów. Kofeina została wykorzystywana przez ELANCYL już 1978 roku na aktywne działanie na związane z rozkładem trójglicerydów, zmagazynowanych w adypocycie na wolne kwasy tłuszczowe.

WIĘCEJ: 20 minut treningu i po… cellulicie

2. Detoksykację tkanek i działanie drenujące zapewnia wyciąg z BLUSZCZU. Bluszcz, również charakterystyczny dla ELANCYL, wzmacnia elastyczność i jędrność skóry, działając na jakość kolagenu poprzez spowolnienie glikacji włókien, który powoduje, że tkanki stają się sztywne.

3. Działanie przeciw sztywnieniu włókien osłonek adypocytów (komórek tłuszczowych) możliwe dzięki odkryciu działania SALACII (Indian Salacia, Hippocrateaceae). SALACIA jest nowym bezprecedensowym sojusznikiem w walce z cellulitem. To indyjska roślina lecznicza, dobrze znana w medycynie ajurwedyjskiej. Z jej korzeni pozyskuje się substancję o właściwościach przeciwzapalnych, przydatnych w leczeniu reumatyzmu i chorób skóry. Ekstrakt z korzenia SALACIA zmniejsza ryzyko cellulitu, redukując nadmiar produkcji kolagenu (o 60%) i fibronektyny (o 44%), a tym samym ograniczając przerost włókien tkanki łącznej. Zapewnia to intensywne wygładzanie powierzchni skóry, która ponownie staje się jędrna i wyrównana.

Cena: 130 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany