Ekologiczny płyn do mycia szyb, luster i stali – Mysiu Pysiu

Ekologiczny płyn do mycia szyb, luster i staliEkologiczny płyn do mycia szyb, luster i stali to nowa propozycja od marki ZAA-ZOO-LAA. Jest w 100 procentach naturalny, bezpieczny dla środowiska, hipoalergiczny i wegański. A związki powierzchniowo czynne są wyłącznie pochodzenia roślinnego.

Ekologiczny płyn do mycia szyb, luster i stali – dlaczego jest taki dobry

Ekologiczny, wegański płyn MYSIU PYSIU marki ZAA-ZOO-LAA przeznaczony jest do czyszczenia szkła, luster, stali oraz innych powierzchni wodoodpornych. Produkt stworzony został w 100% ze składników pochodzenia organicznego, zawiera wyłącznie roślinne związki powierzchniowo czynne i jest całkowicie biodegradowalny. Ekologiczny płyn Mysiu Pysiu jest wydajny, skutecznie i bez zbędnego szorowania wyczyści nawet mocno zabrudzone powierzchnie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i najwyższego komfortu użytkowania.

Mysiu Pysiu to produkt RAW, nie zawiera żadnych substancji zapachowych, jest więc bezwonny, hipoalergiczny, nie uczula, nie powoduje alergii, nie podrażnia oczu i skóry, jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i zwierząt. Wegański płyn Mysiu Pysiu marki ZAA-ZOO-LAA ma tak bezpieczny, neutralny dla środowiska i żywych organizmów skład, że nawet jego przypadkowe spożycie nie stanowi bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Szczególnie polecany jest dla alergików, astmatyków oraz osób o wrażliwej skórze ze skłonnościami do podrażnień.

Produkt dostępny jest w wygodnym opakowaniu, wyposażonym w innowacyjny, opatentowany atomizer, umożliwiający płynną regulację aplikacji produktu od punktowego strumienia, do lekkiej mgiełki o dużym zasięgu. Dzięki temu opakowanie można śmiało wykorzystać w ramach upyclingu.

Cena: 20 zł (350 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany