Ekocuda po raz trzeci w Poznaniu!

ekocudaSzykuje się ekocudowny weekend w stolicy Wielkopolski – Poznań to od lat niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce. Jednak targi poświęcone wyłącznie naturalnym kosmetykom są w tym mieście ewenementem.

Wszyscy zainteresowani naturalną pielęgnacją i zdrowym stylem życia powinni więc zapamiętać tę nazwę, datę oraz miejsce: Ekocuda, 23-24 listopada, centrum Concordia Design.

Ekocuda zawitają do stolicy Wielkopolski już po raz trzeci i jak zapewnia Zuzanna Mierzejewska – pomysłodawczyni targów oraz właścicielka marki Ekocuda – nie ostatni.

Tłumy, jakie pojawiły się na dwóch edycjach imprezy, które tu dotąd zorganizowaliśmy dowodzą, że w Poznaniu jest wielu miłośników natury i inspirowanych nią kosmetyków. Nie możemy więc odebrać im przyjemności poznawania tych produktów i bliższego z nimi obcowania – mówi Zuzanna Mierzejewska, dodając że Ekocuda właśnie po to zostały stworzone.

Ekocuda: zobacz, powąchaj, dotknij, posłuchaj…

Tylko Ekocuda gromadzą tak różnorodną gamę polskich, ale też zagranicznych marek kosmetyków inspirowanych naturą. Co ważne, w trakcie targów można te wszystkie ekologiczne, organiczne, wegańskie produkty nie tylko zobaczyć. Odwiedzający 23-24 listopada centrum Concordia Design będą mieli okazję sprawdzić, jak one pachną, jaką mają konsystencję, zasięgnąć fachowej rady od ekspertów, poznać ich skład i kupić to, czego potrzebują.

Na targach pojawi się wiele produktów idealnych do pielęgnacji skóry w sezonie jesienno-zimowym (często niedostępnych w masowej sprzedaży), które świetnie sprawdzą się np. w roli nietuzinkowych prezentów.

Nie zabraknie też kosmetyków do makijażu. Szykuje się również kilka ciekawych premier.

Dodatkową atrakcją poznańskich Ekocudów będą inspirujące wykłady dotyczące m.in. naturalnych sposobów dbania o urodę oraz warsztaty makijażu. Praktycznych rad w dziedzinie make-up’u na pewno udzielą eksperci ze specjalizującej się w produkcji kosmetyków mineralnych firmy Pixie Cosmetics, która współpracuje z wieloma szkołami wizażu i została sponsorem poznańskich Ekocudów.

Dla wybierających się na targi po raz pierwszy dodajmy, że wstęp jest bezpłatny.

Ekocuda: wyjątkowy event w wyjątkowym miejscu

Jak widać Ekocuda to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, tworzone przez ludzi i dla ludzi zafascynowanych bogactwem otaczającej nas przyrody, chcących żyć w zgodzie z naturą, troszczących się o własne zdrowie, ale też o kondycję naszej planety. Jako takie, targi wymagają więc wyjątkowej oprawy.

Zlokalizowane w sercu Poznania (przy ul. Zwierzynieckiej 3) centrum Concordia Design z pewnością im ją zapewni. Znajduje się ono w odrestaurowanym budynku Starej Drukarni, którego renowacja została przeprowadzona tak, by zachować niepowtarzalny charakter miejsca, ale jednocześnie nadać mu nowoczesnego, kreatywnego ducha.

Ekocuda: wpisz do kalendarza

Wydarzenie: targi Ekocuda

Miejsce: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Data i czas: sobota 23 listopada w godzinach od 11.00 do 19.00; niedziela 24 listopada w godzinach od 11.00 do 18.00

Sponsor targów: PIXIE COSMETICS

PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, Gazeta Wyborcza Poznań, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl, N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl, WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Polki.pl, Imperium Kobiet, Law Business Quality, Inspirantka, Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety, Wirtualne kosmetyki, Yoga & Ayurveda, Samo Zdrowie, Trendy Art of Living, Businesswoman & Life, Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, V mag, Kliknij w Zdrowie, Zdrowa Lista Zakupów, Joga.pl, Codzienny Poznań, Nasz Głos Poznański, Dobre Zielsko, Sukces po poznańsku, lepszypoznan.pl, poznews.pl.

Więcej informacji na:

www.ekocuda.com
www.facebook.com/ekocudacom
www.instagram.com/ekocuda

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany