Eko kosmetyki dla mężczyzn

kosmetyki dla mężczyznKosmetyki dla mężczyzn są coraz bardziej popularne. Właśnie z myślą o panach marka kosmetyków OnlyBio poszerzyła swoją ofertę o nowe produkty: szampony i żele 2w1 w nowym opakowaniu – tubie.

Elastyczne, posiadające niewielkie wymiary opakowanie, pozwala na zabranie go w podróż, do siłowni lub na basen. Od teraz aktywni mężczyźni mogą być „eko” – również poza domem.

Kosmetyki dla mężczyzn dostępne są w trzech wariantach dostosowanych do różnych problemów i typów męskiej skóry. Wykorzystana w nich formuła podwójnego zastosowania jest ukłonem w stronę współczesnego, zabieganego odbiorcy ze względu na wygodę, łatwość i szybkość ich użycia.

Spoiwem łączącym wszystkie produkty dla mężczyzn jest wykorzystanie naturalnych, wysokiej jakości składników. Dostępna jedynie w kosmetykach OnlyBio, wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie i delikatnie myje skórę oraz działa antyseptycznie. Dodatkowo fitosterole, znajdujące się w największej ilości w roślinach oleistych, ograniczają utratę wody, zabezpieczając skórę przed jej wysuszeniem. Pobudzają ją również do wytwarzania kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i regenerację naskórka.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

5 zmian na ciele, których wstydzą się mężczyźni

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej – obalamy tabu

Kosmetyki dla mężczyzn – skład serii

SZAMPON I ŻEL 2w1 ONLYBIO – hipoalergiczny

Łagodne i jednocześnie wyjątkowo skuteczne połączenie naturalnych komponentów, przeznaczone do pielęgnacji dla mężczyzn ze skórą wrażliwą, alergiczną i atopową. W recepturze wyeliminowano kompozycje i olejki zapachowe oraz barwniki będące częstą przyczyną podrażnień. W składzie znajdziemy m.in. olej z rzepaku, który wzmacnia naskórek i włosy, a zarazem jest delikatny dla skóry problematycznej. Cena: 22,00 zł (200 ml)

SZAMPON I ŻEL 2w1 ONLYBIO – pielęgnacja

Unikalna kompozycja składników przeznaczona dla mężczyzn do codziennej pielęgnacji. W skład kosmetyku wchodzi m.in. olej z sezamu, który efektywnie wpływa na nawilżenie skóry oraz regeneruje i wygładza włosy. Cena: 22,00 zł (200 ml)

SZAMPON I ŻEL 2w1 ONLYBIO – regeneracja

Produkt, który skutecznie działa i jednocześnie silnie regeneruje zmęczoną skórę. Znajdziemy w nim m.in. olej ze słonecznika, który poprawia zdolności regeneracyjne oraz zapobiega starzeniu skóry, stymuluje wzrost włosów oraz ogranicza ich przetłuszczanie. Cena: 22,00 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany