E.Wedel i OnlyBio kalendarz adwentowy

kosmetyki onlybioMarki E.Wedel i OnlyBio po raz kolejny łączą siły i prezentują gamę zmysłowych produktów, które sprawiają, że przedświąteczny okres oczekiwania będzie jeszcze przyjemniejszy. Wszystko za sprawą dwóch, wyjątkowych propozycji, które łączą kompetencje obu marek i owocują kosmetykami cudownie pachnącymi wedlowskimi specjałami: Kalendarza adwentowego oraz DIY HAIR SET – stwórz wymarzone maski do włosów.

Marka OnlyBio we współpracy z E.Wedel prezentuje swój wyjątkowy   kalendarz adwentowy. W dwudziestu czterech okienkach znaleźć można zarówno unikalne kosmetyki, jak i wedlowskie słodkości. To one sprawią, że czekanie na Boże Narodzenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Opracowane przez OnlyBio kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów dostępne są w czterech limitowanych liniach zapachowych, inspirowanych i pachnących dokładnie tak samo, jak wedlowskie słodycze: Ptasie Mleczko® Waniliowe, batony Pawełek Toffi i Bajeczny oraz wafelek WW. Odkrywając okienka kalendarza znajdziesz m.in. odżywkę proteinową, humektantową i bez spłukiwania, szampon nawilżający, balsam i peeling do ciała, maskę ratunkową, a także nowość w portfolio marki – peeling i balsam do ust. Ponadto, w kalendarzu znajdą się także wedlowskie słodycze w małym formacie: batoniki i wafelki, które dodadzą przyjemności każdego dnia.

Zanim jednak otworzysz Kalendarz Adwentowy E.Wedel i OnlyBio, zobacz jak imponująco  prezentuje się także jego opakowanie. Produkt przybrał bowiem kształt pudełka z grafiką, która nawiązuje do tradycji czekoladowej marki, czyli pierwszej pijalni czekolady o nazwie Staroświecki Sklep. Nie jest to jednak historia, ponieważ w budynku tym, przy ul. Szpitalnej 8 w Warszawie, konsumenci nadal mogą odwiedzić firmowy sklep i Pijalnię Czekolady E.Wedel.

Personalizowana przyjemność świadomej pielęgnacji włosów

W ramach limitowanej kolekcji produktów E.Wedel i OnlyBio dostępny będzie także limitowany, wyjątkowy  DIY HAIR SET  – stwórz wymarzone maski do włosów. Produkt składa się z jednej maski do włosów oraz czterech boosterów zapachowych, nawiązujących do wedlowskich słodyczy: pianek Ptasie Mleczko® Waniliowe, batonów Pawełek Toffi i Bajeczny oraz wafelka WW. Unikalny zestaw, niezależnie od preferencji zapachowych, każdego dnia pozwoli nam stworzyć produkt pielęgnacyjny, który w pełni odpowie potrzebom naszych włosów.

Eleganckie opakowanie sprawi, że propozycja sprawdzi się doskonale jako prezent dla siebie oraz dla każdej miłośniczki kosmetyków OnlyBio.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany