Dwufazowe ampułki BI-PHASE SERUM od KLAPP Cosmetics

serum

BI-PHASE SERUM z linii POWER EFFECT firmy KLAPP Cosmetics to innowacja w dziedzinie badań nad lipidami. Wyjątkowa ampułka, w której zamknięte zostały skoncentrowane substancje aktywne ukierunkowane na zwalczanie określonych problemów skóry. Wyselekcjonowane składniki serum penetrują skórę, realizując swoją aktywność dokładnie tam, gdzie jest to wymagane. 

Dzięki wykorzystaniu technologii high-tech, ampułki BI-PHASE mają wyraźną strukturę dwufazową: tłuszczową oraz wodną, które uwalniają swoją aktywność bezpośrednio po aplikacji na skórę. Warstwa wodna, bogata w substancje biologicznie czynne (witaminy, ekstrakty roślinne) występuje w harmonii z lipidami pochodzenia naturalnego – tworzącymi fazę tłuszczową. Dwufazowość zapewnia precyzyjne i błyskawiczne działanie serum oraz intensywną pielęgnację skóry. Ampułki polecane są do każdego typu cery w każdym wieku, nawet wrażliwej. Nie zawierają parabenów, PEG i olejów mineralnych.

Linia POWER EFFECT to 4 wyjątkowe preparaty:
BI-PHASE SERUM + HYALURON
BI-PHASE SERUM + VITAMIN C
BI-PHASE SERUM+RETINOL
BI-PHASE SERUM + REGESTRIL

BI-PHASE SERUM przeznaczone są do stosowania zewnętrznego na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Zawartość ampułki należy wykorzystać jednorazowo! Przed nałożeniem energicznie wstrząsnąć zamkniętą ampułką, aby faza oleista i wodna połączyły się w jednolitą emulsję. Następnie otworzyć ampułkę za pomocą chusteczki kosmetycznej, odłamując szyjkę w miejscu oznaczonym kolorowym pierścieniem. Zawartość nałożyć na twarz, szyję i dekolt, wprowadzić w skórę delikatnie poprzez manupresurę aż do wchłonięcia. Ampułki stosować rano i / lub wieczorem w formie co najmniej kilkudniowej kuracji. Ampułki doskonale nadają się jako baza pod makijaż. Dodatkowe stosowanie kremu pielęgnacyjnego jest uzależnione od rodzaju i aktualnych potrzeb skóry.

WIĘCEJ: Suchy olejek kawiorowy firmy KLAPP

Doskonałe efekty uzyskuje się dzięki wykonaniu dwutygodniowej kuracji z wykorzystaniem 7  ampułek: przy skórze suchej i bardzo suchej zaleca się codzienne stosowanie serum, przy tłustej i mieszanej – co drugi dzień.

Cena: ok. 20 zł/ szt.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany