Dr Irena Eris: Podaruj piękno na Święta

prezent-pod-choinke

Święta coraz bliżej, warto zatem już teraz pomyśleć, jak chcemy uszczęśliwić najbliższych. Może w tym roku zaplanować dla nich odrobinę wytchnienia od codziennego pośpiechu? Podarunek Piękności to chwile relaksu i pielęgnacji w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris.

Koniec roku to wyjątkowy czas, w którym magiczne chwile spędzone w rodzinnym gronie idą w parze z przedświątecznym gorączkowym bieganiem po sklepach. Lista pomysłów na prezent bywa długa, ale decyzję często zostawiamy na ostatnią chwilę. Zawsze jednak chcemy, by nasz prezent był wyjątkowy i sprawił obdarowanej osobie prawdziwą radość.

Czy istnieje prezent idealny?

Podobno dawanie sprawia większą przyjemność, niż otrzymywanie prezentów. A przynajmniej wtedy, gdy prezent jest udany… Zaskocz bliską osobę Podarunkiem Piękności do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, który będzie okazją do chwili spokoju i relaksu. Określ wartość vouchera, a osoba, której go podarujesz, sama zdecyduje, jak go wykorzystać. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję, że dostanie dokładnie to, czego jej potrzeba. Podarunek można wykorzystać na zabiegi na twarz i ciało, także te z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, masaże oraz na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

INNE: Nie czekaj na święta – zrób sobie piękny prezent już dziś!

Pomyśl też o sobie

A gdy już odhaczysz na swojej liście wszystkie prezenty, które chcesz w tym roku włożyć pod choinkę, zastanów się, czy i sama nie zasługujesz na taki prezent… Zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała doskonale przygotują Cię do kolejnego wyzwania – w końcu zaraz po świętach nadchodzi sylwestrowe szaleństwo.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany