Dove – Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym

kosmetyki-dove

Miękka, gładka i zdrowo wyglądająca skóra to marzenie wielu kobiet. Niestety blisko połowa Polek wciąż boryka się z problemem suchej lub bardzo suchej skóry. Z myślą o nich opracowano nową linię wyjątkowych, odżywczych kosmetyków Dove.

Marokański olejek arganowy – źródło pięknej skóry

Ów „eliksir młodości”, pozyskiwany jest z nasion rosnącego w Maroku drzewa arganowego. Zawiera cenne kwasy tłuszczowe o działaniu nawilżającym i odżywczym, a także jest bogatym źródłem witaminy E o działaniu antyoksydacyjnym. Doskonale przenika skórę, dzięki czemu pozwala uzupełnić niedobory lipidów, niezbędne do zachowania dobrej kondycji naskórka.

Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym

W nowej linii Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym znalazły się aż trzy kosmetyki, które doskonale oczyszczają i pielęgnują skórę, pozostawiając ją doskonale nawilżoną, miękka i gładką: Olejek pod prysznic Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym, Żel pod prysznic Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym, Kostka myjąca Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym.

Kolekcja kosmetyków Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym to niezawodny sposób na piękną i nawilżoną skórę twarzy i ciała.

Skuteczna pielęgnacja to podstawa, ale kosmetyki Dove to również niezwykła przyjemność stosowania, która każdy prysznic, czy kąpiel zamienia w niezwykły rytuał. Wszystko za sprawą wyjątkowej kompozycji zapachowej, w której przeplatają się nuty zapachowe drzewa sandałowego oraz cedrowego z cytrusami, różaną rosą i orientalnymi przyprawami – taka mieszanka, gwarantuje niesamowitą zmysłowy zapach, który doskonale rozluźnia ciało i umysł.

Kobiety dostrzegają różnicę

Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym to wyjątkowa linia pielęgnacyjna, która poprawia wygląd i kondycję Twojej skóry. Aż 97% kobiet przyznaje, że dzięki pielęgnacji ciała nowymi kosmetykami z linii Dove Odżywcza Pielęgnacja z Marokańskim Olejkiem Arganowym ich skóra stała się doskonale nawilżona. Na miękkość i gładkość skóry zwróciło uwagę blisko 94% pań. Wygląda na to, że marzenie wielu kobiet o pięknej i zdrowo wyglądającej skórze wreszcie się spełniło.

Olejek pod prysznic – Cena: 17,99 zł (200 ml)

Żel pod prysznic –  Cena: 12,99 zł (250 ml); 17,99 zł (500 ml); 22,99 zł (750 ml)

Kostka myjąca – Cena: 3,99 zł (100 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany