Doktor-Czarodziej, który zatrzymuje czas

książki o urodzie

Jeden z najlepszych w Polsce lekarzy medycyny estetycznej, ekspert z popularnego programu telewizyjnego „Sekrety lekarzy“ – dr Krzysztof Gojdź zaprasza do lektury swojej pierwszej książki „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej“, która już 21 października ukaże się nakładem wydawnictwa Edipresse Książki.

To jedna z pierwszych na polskim rynku książek multimedialnych, w której słowo pisane uzupełniono treściami audio i video.

WIĘCEJ: „Klub 50+” Mariola Bojarska-Ferenc

W książce „Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” dr Krzysztof Gojdź opowiada o swoich doświadczeniach, rozmowach z pacjentami i przytacza najciekawsze historie z jego praktyki. Nie ukrywa tego co myśli i czuje na temat piękna ciała, diet, czy botoksu. Wygłasza kontrowersyjne teorie na temat ludzkich boleści oraz mody na bycie sztucznym człowiekiem. Nie zważając na to co powiedzą inni uświadamia ludzi, że na botoksie świat się nie kończy, a medycyna estetyczna ma do zaoferowania znacznie więcej. W książce spostrzeżenia postronnej osoby punktuje i zadaje najtrudniejsze pytania znakomita dziennikarka Magdalena Rigamonti, która sprawia, że książka staje się jeszcze ciekawsza i ma szansę zrewolucjonizować opinie Polaków, na temat medycyny estetycznej, która dotychczas uznawana była za dziedzinę dostępną bardzo wąskiej grupie pacjentów.

„Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej” to książka nie tylko do czytania, Została ona uatrakcyjniona multimedialnymi treściami, które można pobrać dzięki aplikacji Tap2C. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie. Można ją pobrać z  Google Play i  AppStore. Dzięki niej czytelnik otrzyma dostęp do ekskluzywnych filmów,  rozmów z autorem czy pacjentami.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany