Długotrwały podkład infaillible 24h fresh wear

podkladInfaillible 24H Fresh Wear to długotrwały podkład, który sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od pory dnia. Idealny dla kobiet, które chcą w pełni wykorzystać każdą minutę. Bez względu na to czy jesteś w biurze, na siłowni czy postanowiłaś pójść po pracy na happy hour. Z podkładem Infaillible 24h Fresh Wear możesz być gotowa na wszystko.

Podkład do zadań specjalnych

Stworzony z myślą o aktywnych kobietach, podkład jest odporny na pot, wodę i nie pozostawia śladów na ubraniach. Zapewnia długotrwałe krycie, ale jest także wystarczająco lekki, aby nie tworzyć na twarzy efektu maski. Skóra wygląda świeżo, zarówno zaraz po aplikacji, jak i po wielu godzinach codziennych wyzwań, dotrzymując kroku kobietom przez cały dzień.

Odetchnij… już jest, nowa ulepszona formuła

Nowoczesne kobiety nie uznają kompromisów. Każdego dnia stawiają czoła nowym wyzwaniom więc szukają produktów, które sprostają ich oczekiwaniom. Jeansy muszą nie tylko wyglądać, ale także być wygodne. Szpilki? Jasne, ale też na moich zasadach. To samo dotyczy make up’u. Musi być niezawodny.

Nowy podkład Infaillible 24h Fresh Wear pozwala skórze oddychać, jednocześnie zapewniając długotrwałe, ale i lekkie krycie. Wszystko dzięki innowacyjnej, lekkiej formule, która wykorzystuje technologię nasyconą tlenem oraz zawiera mikrosferyczne pudry. Rezultat? Makijaż, który wytrzyma wszystko, a przy tym jest lekki i świeży przez cały dzień. Podkład dostępny w 8 odcieniach, idealnie dopasuje się do Twojej skóry.

Cena: 67,99 zł (30 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany