Dezodorant GARNIER MINERAL ACTION CONTROL+ Clinically tested

dezodorantGarnier Mineral Action Control+ Clinically tested to dezodoranty zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, które powstały z myślą o osobach nie lubiących ograniczeń. Maksymalnie dopracowany produkt pozwala zachować skuteczność do 96 godzin.

Klinicznie potwierdzona efektywność została sprawdzona podczas najbardziej wymagających sytuacji, dlatego za sprawą zastosowania 3 razy większej ilości składników antyperspiracyjnych, produkt działa bez zastrzeżeń nawet przez wiele godzin. Możesz pożegnać się z potem i przykrym zapachem, a przywitać się
z cudownym uczuciem świeżości i czystości.

Dezodorant – wyjątkowa skuteczność

Wyjątkowa skuteczność potwierdzona klinicznie to tylko jedna z zalet Garnier Mineral Action Control+ Clinically tested. Kosmetyk szybko się wchłania, dzięki czemu nie pozostawia śladów na ubraniach. Roślinne polifenole, zawarte w produkcie, chronią komórki przed negatywnym działaniem wolnych rodników. Twoja skóra otrzyma skuteczną, ale jednocześnie delikatną ochronę. Dzięki Garnier Mineral Action Control+ Clinically tested nie musisz martwić się podrażnieniami i masz gwarancję uczucia komfortu.

Korzystaj z produktów, które sprawią, że nadchodzące wyzwania przestaną być obawą, a zaczną być prawdziwą przygodą, której nie możesz się doczekać. Wybierając Garnier stawiasz na markę, która tworzy produkty z myślą o Tobie i Twoich  potrzebach.

Cena: 10,99 zł i 12,99 zł

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany