Detramax walczy z żylakami

detramax

Żylaki to nie tylko problem estetyczny, ale i zdrowotny. Warto zażywać specjalne preparaty. Detramax posiada disominę.

Walczyć z żylakami pomoże suplement diety Detramax, który składa się ze:

1. Zmikronizowanej frakcji flawonoidowej diosminy z hesperydyną
Diosmina jest związkiem z grupy glikozydowanych flawonoidów, który naturalnie występuje w owocach cytrusowych, jednak obecnie otrzymuje się ją głównie za pomocą metod chemicznych. W preparacie połączono ją, z innym związkiem o strukturze flawonoidowej, czyli z hesperydyną, która wykazuje zbliżone własności. Frakcję tą stosować można w przypadku żylaków, jak i owrzodzeń żylnych. Zastosowanie procesu mikronizacji zwiększa odsetek wchłoniętej substancji.

INNE: Detramax – rajstopy ucisowe

Diosmina poprawia tonus żylny, zwiększa przepływ limfatyczny i działa ochronnie na naczynia krwionośne. Dzięki temu przyczynić się może do zmniejszenia uczucia ciężkości i obrzmienia kończyn, obwodu kostki, a także częstości występowania skurczów. Hesperydyna, sama, jak i w połączeniu z diosminą, powoduje usprawnienie funkcjonowania naczyń, zmniejszenie ich przepuszczalności oraz poprawę elastyczności, jak również polepszenie własności reologicznych krwi.

2. Ekstraktu z liści winorośli właściwej i pestek winogron
Głównymi surowcami pozyskiwanymi z winorośli są owoce, jednak niemniej ważne są liście i nasiona, które zawierają wiele substancji biologicznie czynnych, znanych z korzystnego wpływu na ludzki organizm. W suplemencie znajduje się wyciąg z liści winorośli właściwej, który wspomaga mikrokrążenie żylne i sprzyja zmniejszeniu uczucia ciężkości nóg.

Innym składnikiem jest ekstrakt z pestek winogron, który zawiera 95% proantocyjanidyn, dzięki czemu wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Zalecany jest szczególnie w przypadku  ciężkości nóg, skurczów, jak i obrzęku. Badania kliniczne dowodzą, iż ekstrakt z pestek winogron (150 mg) przynosi szybszy i dłużej utrzymujący się efekt ulgi dla nóg niż diosmina (450 mg) w dawce dziennej.

3. Witaminy C
Dzięki wspomaganiu syntezy kolagenu, wykazuje pośredni, korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Potwierdza to jeden z głównych objawów niedoborów witaminy C, jakim jest kruchość naczyń krwionośnych. Poza tym chroni składniki komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany