Detoks w tydzień

detoks w tydzieńDetoks w tydzień – dlaczego nie. Z pewnością się to uda z książką Detoks w tydzień, którą ma w swojej ofercie wydawnictwo Jedność. Napisana została przez Marion Grillparzer. To skuteczny program oczyszczania organizmu.

W Europie stosuje się tysiące substancji chemicznych, które są trujące i na długo gromadzą się w ciele człowieka. Nie dziwmy się więc, że często doskwiera nam zmęczenie, mamy zły humor i brakuje nam energii.

Rozwiązanie jest tylko jedno – wreszcie oczyścić organizm. I to czerpiąc z tego przyjemność!

Detoks w tydzień – łatwy i skuteczny

Detoks w tydzień to nowa koncepcja, która ma w prosty i szybki sposób odtruwać nasze ciało – a przy okazji i głowę. Zachwycająco łatwa i niezwykle skuteczna. Kto do tej pory uważał, że oczyszczanie organizmu jest nieprzyjemne, męczące i skomplikowane, będzie bardzo zdziwiony, jak dobrze można się przy tym czuć i jaką to daje radość. A potem na pewno powie: detoks jest fantastyczny! Zły humor, zmęczenie, brak energii, podatność na infekcje, stres, napięcie i brak apetytu. Znacie to? W codziennym, napiętym rytmie życia to częste objawy. Mogą one świadczyć o zatruciu organizmu.

Czas na detoks! Wbrew pozorom nie jest on wcale tak trudną przeprawą. Wystarczy tydzień, by przywitać nowe ja.

Zobacz też:

WIOSENNY DETOKS W 4 PROSTYCH KROKACH

Detoks po świętach

Detoks w tydzień – dla koga jest ta książka

Przede wszystkim powinna ona zainteresować tych, którzy szukają prostego sposobu na lepsze samopoczucie, łatwego do wkomponowania w swój codzienny rytm. Jest też dla osób, które próbowały już wielu metod odchudzania, a ciągle nie są zadowolone z ich efektów.

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Bo dzięki oczyszczeniu organizmu zyskasz:

– Dobry nastrój, więcej energii i wzmocnienie układu odpornościowego.

– Niższy poziom stężenia cukru i cholesterolu, czyli mniejsze ryzyko wystąpienia cukrzycy i zawału serca.

– Odnowienie flory jelitowej, dzięki czemu wreszcie wszystko zaczyna wzorowo funkcjonować i stajemy się szczuplejsi, radośniejsi i zdrowsi.

– Sygnał startowy do odchudzania, ponieważ narządy, których zadaniem jest oczyszczanie organizmu, zostaną odciążone, a często dopiero wtedy staje się możliwe skuteczne odchudzanie.

Cena: 26,40 zł (128 stron)

Ocen: 2
1 komentarz
  1. Ciągłe zmęczenie jest bardzo uporczywe dlatego regularne badania są bardzo ważne i niezwykle istotne, pamiętajcie o tym. Ja się nieswojo czułam ostatnio i zauważyłam, ze laboratorium diagnostyka, ma promocyjne bony do pobrania. Wykupiłam sobie pakiet i lecę niedługo na badania, badajcie się, ja jeszcze wyciągnę babcie i mamę na badania, bo narzekają ostatnio na to, ze sa ciągle zmęczone i śpiące

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany