Dermoceutyki Iwostin Purritin – kliniczna skuteczność w walce z trądzikiem

krem na trądzik

Trądzik to powracający problem nie tylko nastolatków. Nie jest to również dolegliwość sezonowa, ponieważ wiele osób walczy z niedoskonałościami skóry przez cały rok. Preparaty do pielęgnacji skóry trądzikowej są jednymi z najczęściej poszukiwanych przez konsumentów.

Specjaliści rekomendują dermoceutyki Iwostin Purritin, o działaniu potwierdzonym klinicznie.

Najczęściej stosowanym preparatem przez użytkowniczki dermokosmetyków jest krem.
W przypadku skóry z niedoskonałościami, skuteczne i wielokierunkowe działanie zapewni Aktywny krem eliminujący niedoskonałości Iwostin Purritin, który redukuje widoczność niedoskonałości już w 7 dni. Poprawia wygląd skóry: reguluje wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii, zmniejszając skłonność do powstawania nowych zmian.

DERMOCEUTYKI IWOSTIN PURRITIN zostały stworzone dla pacjentów z problemem trądziku, jako wsparcie pielęgnacyjne w trakcie terapii przeciwtrądzikowej. Formuły Iwostin Purritin zawierają składniki aktywne m.in. Cobiostab 400, o skutecznym działaniu ograniczającym rozwój bakterii oraz innowacyjny składnik seboregulujący Evermat który silnie matuje i wygładza skórę, hamując nadmierne wydzielanie sebum. W linii Purritin znajduje się również Zincidone, ograniczający skłonność do powstawania nowych zmian trądzikowych.

DERMOCEUTYKI IWOSTIN PURRITIN nie tylko działają wielowymiarowo i w zaawansowany sposób pielęgnują, ale przede wszystkim precyzyjnie rozwiązują problem skóry i pozwalają utrzymać efekty kuracji na długo. Są produkowane przez firmę farmaceutyczną, według najwyższych farmaceutycznych standardów, a ich skuteczność została potwierdzona w czterech badaniach klinicznych z udziałem osób ze skórą tłustą i trądzikową.

Cena: 30 zł (40 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany