DeoMed Wool – bezuciskowe skarpetki zdrowotne z wełną merynosową

bezuciskowe skarpetkiBezuciskowe skarpetki są coraz bardziej popularne. A jeszcze gdy są doskonałe dla naszego zdrowia to prawdziwy hit. Tak jak te DeoMed Wool.

Czy jeżeli chcemy, żeby nasze stopy czuły się komfortowo, ale równocześnie, żeby było im ciepło – skazani jesteśmy na bezowocne poszukiwania nieistniejącego ideału? Na szczęście nie: właśnie pojawiły się wełniane i ciepłe − chociaż cienkie – skarpetki z profilaktycznej serii deoMed Wool. I od razu dostały pierwszą nagrodę w kategorii odzieży profilaktycznej na XXI Ogólnopolskim Sympozjum Diabetologicznym DIABETICA EXPO 2017. Nie uciskają, mają bezszwowe łączenie nad palcami, chronią przed zimnem, działają antybakteryjnie i antygrzybiczo, zastępują bezzapachowy dezodorant. Chciałoby się powiedzieć: „chodząca doskonałość” – nie tylko dla diabetyków, ale i dla wszystkich dbających o komfort stóp.

Bezuciskowe skarpetki = zalety zdrowotne

Skarpetki zdrowotne deoMed Wool zarejestrowane są jako wyrób medyczny. Produkowane i doskonalone we współpracy z lekarzami, fizjoterapeutami i pacjentami. Może je nosić każdy dbający o wygodę i profilaktykę stóp, ale stworzono je z myślą o najbardziej wymagających stopach: z cukrzycą, stanami zapalnymi skóry, grzybicą, obrzękami stóp, nadpotliwością, otyłością i zaburzeniami krążenia.

Specjalna konstrukcja cholewki, czyli ściągacza skarpetki i niewielka domieszka nowoczesnej Lycry w składzie sprawiają, że dopasowują się świetnie do nogi, przylegając do niej jak druga skóra, a jednocześnie nie uciskając jej. Ucisk na nogę udało się ograniczyć do minimum, koniecznego do tego, żeby skarpetki nie zsuwały się z nogi. Są bardzo elastyczne i nie tamują przepływu krwi, dlatego ich noszenie jest komfortowe nawet dla opuchniętych nóg. Wełna merynosowa ma niezwykłe właściwości utrzymywania ciepła i odprowadzania nadmiaru wilgoci.

Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje wygodę nawet posiadaczom wyjątkowo wrażliwych stóp, na przykład stóp diabetyków.

Skarpetki hamują rozwój grzybów i bakterii, zapobiegając przykremu zapachowi podczas użytkowania.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Smart SeaCell – skarpetki z cynkiem i algami morskimi

Stopy: Skarpetki żelowe Calypso Beauty

Bezuciskowe skarpetki – właściwości

Dlaczego skarpetki deoMed Wool są idealne dla naszych stóp? Mają szczególne właściwości, bo są:

  • bezuciskowe (nie upośledzają krążenia w nogach),
  • z bezszwowym łączeniem nad palcami (nie powodują otarć),
  • bardzo elastyczne (możemy je zakładać nawet na opuchnięte nogi),
  • antybakteryjne i antygrzybicze (zapobiegają infekcjom i normalizują florę bakteryjną skóry),
  • przewiewne (umożliwiają prawidłowe wydzielanie i parowanie potu, pozwalają na swobodny dostęp powietrza do skóry),
  • antyzapachowe (działają jak bezzapachowy dezodorant, dlatego skarpetki nie mają zapachu nawet po całym dniu noszenia),
  • chronią przed zimnem.

Rozmiary: 35-38, 39-42, 43-46

Kolory: szary, czarny

Cena: ok. 16 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany