DENTISAL na zdrowe zęby

zdrowe zębyZdrowe zęby to marzenie każdego z nas a także rodziców. Okazuje się, że jeden uzupełniający, prosty wieczorny rytuał, może nawet ponad 3-krotnie zwiększyć szansę na uniknięcie nowych ubytków. A to wszystko za sprawa Dentisalu.

Ponad połowa badanych matek ma świadomość, że szczotkowanie zębów nie wystarczy w prawidłowym utrzymaniu higieny jamy ustnej, a blisko 90% z nich wykazało zainteresowanie dodatkową profilaktyką zębów u dzieci. Odpowiedzią na te potrzeby jest Dentisal. To jedyny na polskim rynku preparat zawierający opatentowany, dobroczynny szczep bakterii Streptococcus salivarius M18. Skuteczność szczepu M18 potwierdzają badania naukowe. Po 3 miesiącach, dzięki kolonizacji jamy ustnej dobroczynnym szczepem, stwierdzono u nich:

  • redukcję płytki nazębnej o 50%,
  • ponad 3-krotny wzrost szansy na uniknięcie nowych ubytków.

Pastylka na zdrowe zęby

Dentisal to suplement diety, przeznaczony dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej, a w szczególności: dzieci w trakcie wymiany zębów mlecznych na stałe, osób noszących aparaty ortodontyczne, osób po zabiegach stomatologicznych takich jak: zabieg profesjonalnego czyszczenia zębów, zabieg wypełniania ubytków oraz dla osób z predyspozycjami do odkładania się płytki nazębnej.

Pastylka Dentisal ma lubiany przez najmłodszych, truskawkowy smak i jest łatwa do ssania. Dzięki regularnemu stosowaniu – Dentisal przyczynia się do kształtowania u dzieci dobrych nawyków związanych z dbaniem o prawidłową uzupełniającą higienę jamy ustnej. Codzienne przyjmowanie pastylki może stać się ważnym, wspólnym momentem dla rodziców i dziecka – 1 prosty uzupełniający wieczorny rytuał, aby nawet ponad 3-krotnie zwiększyć szansę na uniknięcie nowych ubytków.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Nie dbasz o zęby? Na starość poniesiesz konsekwencje

Astma: jaki wpływ ma na nasze zęby

Wiesz co zjada twoje zęby

DENTISAL – suplement diety

To innowacyjny produkt, który jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia i dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej higieny jamy ustnej. To jedyny na polskim rynku preparat zawierający szczep dobroczynnych bakterii Streptococcus salivarius M18. Szczep Streptococcus salivarius M18 zgodnie z wynikami badań:

  • wspiera produkcję korzystnych dla organizmu substancji zwanych lantybiotykami, które działają przeciwko drobnoustrojom patogennym, takim jak Streptococcus mutans odpowiedzialnym za problemy stomatologiczne i większe prawdopodobieństwo powstawania nowych ubytków,
  • produkuje enzymy, które pomagają utrzymać odpowiednie pH w jamie ustnej i redukują akumulację płytki nazębnej.

Stosowanie:

1 pastylka dziennie po każdym wieczornym myciu zębów przez minimum 3 miesiące.

Cena: ok. 60 zł (30 szt.)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany