Demakijaż z NIVEA – nowa linię MicellAIR SKIN BREATHE z wodą różaną

demakijazDemakijaż i oczyszczanie skóry znajdziesz w nowej linii NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE z wodą różaną. Wyjątkowa formuła cząsteczek miceli i wody różanej łagodnie usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Dodatkowo  nawilża działając kojąco na skórę. Dostępna jest w czterech wyjątkowych odsłonach: dwufazowego micelarnego płynu, żelu oczyszczającego, mleczka i toniku oraz chusteczek do demakijażu.

Demakijaż z wodą różaną

Nowa linia NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE z wodą różaną łączy w sobie delikatność i naturalność, jednocześnie skutecznie oczyszczając skórę. Innowacyjna formuła z kompleksem MicellAIR i wodą różaną zawiera cząsteczki zwane micelami, które działają jak magnes, skutecznie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Dzięki temu przywraca naturalną równowagę i poziom nawilżenia skóry, sprawiając, że jest czysta, odświeżona i wygląda promiennie.

Micelarny Płyn Dwufazowy łagodnie zmywa nawet wodoodporny makijaż nie pozostawiając tłustego filmu, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i może oddychać. Micelarny Żel Oczyszczający usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż bez wysuszania skóry, Micelarne Mleczko i Tonik z wodą różaną oczyszcza i tonizuje przywracając naturalną równowagę skóry, natomiast Micelarne Chusteczki skutecznie usuwają wodoodporny makijaż jednocześnie odświeżając skórę.

Poznaj linię NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE z wodą różaną:

NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE MICELARNY PŁYN DWUFAZOWY. Cena: 21,09 zł (400 ml)

NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE MICELARNY ŻEL OCZYSZCZAJĄCY. Cena: 16,99 zł (200 ml)

NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE MICELARNE MLECZKO I TONIK. Cena: 16,99 zł (200 ml)

NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE MICELARNE CHUSTECZKI. Cena: 16,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany