Demakijaż z GLOV będzie łatwiejszy

makijażDemakijaż to codzienna czynność każdej kobiety. Rękawiczki GLOV w tym jej pomogą. Teraz będą one dostępne w odcieniach: Cozy Rosie oraz Very Berry.

GLOV, marka rękawiczek do demakijażu samą wodą, przyzwyczaiła swoje klientki do energetycznych, intensywnych kolorów. Poza klasycznym i ponadczasowym odcieniem Ivory w ofercie znajdują się rękawice w nasyconych barwach: Cheeky Peach, Bouncy Blue czy Party Pink. W tym sezonie wprowadzone zostały nowe, subtelniejsze  odcienie: Cozy Rosie oraz Very Berry.

Makijaż – GLOV go zmyje

Ponadczasowy róż (kolor Cozy Rosie) oraz fiolet przywodzący na myśl uspakajającą moc wrzosów lub soczystych borówek (kolor Very Berry) będą pięknym akcentem w każdej łazience. Nowe, inspirowane naturą odcienie, są odpowiedzią na indywidualne potrzeby estetyczne różnorodnych użytkowniczek GLOV.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałaś tego innowacyjnego sposobu zmywania makijażu wyłącznie za pomocą wody, a marzy Ci się powiew świeżości w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych, skorzystaj z okazji i kup rękawiczkę w nowej linii kolorystycznej za 39,90 zł.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany