Demakijaż od NIVEA – pierwsza profesjonalna linia

demakijażDemakijaż to podstawa pielęgnacji skóry. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet lubiących mocny i wyrazisty make-up, NIVEA stworzyła pierwszą linię produktów do demakijażu rekomendowaną przez makijażystów – MicellAIR SKIN BREATHE.

Demakijaż: czy potrzebujemy profesjonalnych kosmetyków?

Głębokie oczyszczenie twarzy, zwłaszcza po mocnym makijażu, jest niezbędne aby zapewnić prawidłowy przebieg procesów naprawczych i regeneracyjnych zachodzących w skórze. Nieoczyszczona i obciążona skóra może reagować zaczerwienieniem, podrażnieniami, suchością lub wystąpieniem niedoskonałości. Skuteczny demakijaż twarzy to zatem podstawa codziennej pielęgnacji.

Długotrwały i wodoodporny makijaż może być jednak trudny do usunięcia. Dlatego linia NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE została opracowana tak, aby niezwykle efektywnie, a przy tym łagodnie oczyszczać twarz, usta i oczy oraz dodatkowo chronić rzęsy. Formuła z kompleksem MicellAIR i ekstraktem z czarnej herbaty skutecznie usuwa nawet długotrwały i wodoodporny makijaż, nie pozostawiając najmniejszego śladu ani tłustego filmu.

Skład nowej linii:

Nowa linia NIVEA MicellAIR SKIN BREATHE sprawdzi się idealnie do usuwania długotrwałego oraz wodoodpornego makijażu. W skład linii wchodzą:

– profesjonalny płyn micelarny do usuwania długotrwałego makijażu. Cena: 21,99 zł

– profesjonalny dwufazowy płyn do demakijażu oczu. Cena: 16,99 zł

– chusteczki do wodoodpornego makijażu. Cena: 16,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany